Od kilku dni media piszące o gwiazdach emocjonują się nowym związkiem w show-biznesie. Uznwany za odludka Keanu Reeves (55 l.) pojawił się trzymając za rękę swą wieloletnią przyjaciółkę, Alexandrę Grant. Aktor jasno zakomunikował, że jest już zajęty.

Czy Keanu Reeves robił coś z twarzą? (FOTO)

Jedni są w szoku, inni nie kryją radości z powodu osobistego szczęścia aktora. Tymczasem People opisuje więcej szczegółów na temat związku Reeves’a i Grant.

Związek Keanu Reeves’a i Alexy Grant – od kiedy są parą?

Aktor i artystka znają się od około 10 lat. Przez lata mieli ze sobą świetny kontakt – połączyły ich podobne pasje i zainteresowania. Mieli wspólnych znajomych i nieraz spędzali razem czas. Na początku tego roku relacja Keanu i Alexandry zaczęła nabierać rumieńców.

Aktor znany z niechęci do mediów i paparazzi chronił prywatności związku. Para nie okazywała sobie publicznie czułości, na zewnątrz ich relacja wciąż wyglądała jak układ dobrych znajomych. Jenocześnie między Keanu i jego partnerką powstawało silne uczucie.

Keanu Reeves nie ma licówek? (FOTO)

Zaczęli się spotykać kilka miesięcy temu, ale chcieli to zachować w tajemnicy – donosi informator People.

Keanu chce dzielić z nią życie. Jest bardzo szczęśliwy i wdzięczny za to, że Alex pojawiła się w jego życiu – mnówi osoba z otoczenia gwiazdora.

Gratulujemy i życzymy szczęścia!

EXCLUSIVE: Keanu Reeves out for dinner with new girlfriend Alexandra Grant in Los Angeles.
Photographs taken October 18th 2019.
04 Nov 2019, Image: 477899868, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / Mega Agency / Forum

Los Angeles, CA – Celebrities arrive at the 2019 LACMA Art + Film Gala held at the Los Angeles County Museum of Art.
BACKGRID USA 2 NOVEMBER 2019, Image: 480801376, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Juan Rico / BACKGRID / Backgrid USA / Forum