Keira Knightley (34 l.) niedawno urodziła drugie już dziecko. Aktorka od kilku lat jest żoną muzyka Jamesa Rightona, z którym w 2015 roku doczekała się córki Edie (4 l.) Teraz jako mama dwójki dzieci zdecydowanie ma niej czasu niż wcześniej. Aktorka wszystko musi uważnie planować, myśląc przede wszystkim o niemowlęciu czekającym w domu. Keira udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiadała z czym musi zmagać w macierzyństwie. Przy okazji zdradziła jakiej płci jest jej niedawno urodzone dziecko, oraz jakie imię wybrała wspólnie z mężem.

Keira Knightley SZCZERZE o rodzicielstwie. Gwiazda swoim odważnym wyznaniem rozczuliła fanów!

Keira Knightley zdradziła, jakie imię wybrała dla drugiego dziecka

Drugie dziecko Keiry Knightley to dziewczynka – a jej imię zostało ujawnione! W nowym wywiadzie dla brytyjskiego magazynu The Telegraph, angielska aktorka opowiedziała, że ​​wraz z mężem Jamesem Rightonem, siedem tygodni temu powitała córeczkę imieniem Delilah. Oboje wspólni wychowują czteroletnią córkę Edie, która z uwagi na swój wiek jest bardziej samodzielna, ale dalej wymaga stałej opieki i uwagi. Pomimo zewnętrznych pozorów związanych z pracą zawodową, Knightley twierdzi, że teraz musi wykazywać się pomysłowością i strategicznie planować karmienie niemowlęcia.

Z moją córkę będziemy oddzielnie w sumie przez sześć godzin, więc napompowałam trzy butelki  – mówi w wywiadzie, żartując z używania laktatora – Jeśli tego nie zrobię, moje piersi eksplodują – wyznała aktorka, która znana jest z tego, że głośno mówi o tym, jak wygląda prawdziwe życie każdej mamy

Aktorka wyznała również, że bierze sześć miesięcy urlopu macierzyńskiego.

Podoba się Wam imię, które wybrała Keira dla swojej drugiej córki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Keira Knightley urodziła. Mamy pierwsze zdjęcia z dzieckiem!

Keira Knightley nie pozwala córce oglądać bajek Disneya z Ariel i Kopciuszkiem

Keira Knightley to najbardziej COOL gwiazda? Zobaczcie, co zrobiła

Keira Knightley

Fot.FORUM/BACKGRID UK

Keira Knightley

Fot.FORUM/BACKGRID UK

Keira Knightley

Fot.FORUM/BACKGRID UK

Keira Knightley

Fot.FORUM/MEGA AGENCY