Maria Dejmek (31 l.) szerszej publiczności znana jest z serialu „Barwy szczęścia„. Aktorka w czerwcu podała do informacji wiadomość, że spodziewa się dziecka. Teraz poinformowała fanów, że jej syn już jest z nimi na świecie i pokazała zdjęcia noworodka. Wygląda na to, że Dejmek nie ma zamiaru ukrywać twarzy swojego synka.

Maria Dejmek, aktorka “BARW SZCZĘŚCIA” wyznała, że rok temu STRACIŁA pierwsze dziecko!

Maria Dejmek urodziła pierwsze dziecko

Maria Dejmek niedawno zdradziła na swoim Instagramie, że doświadczyła traumatycznego przeżycia. Aktorka rok temu była w ciąży, spodziewała się córki, jednak niestety poroniła. Te trudne doświadczenie nie załamało Marii, która postanowiła opowiedzieć o tym publicznie, by wesprzeć inne kobiety których to spotkało. Teraz szczęśliwa aktorka pochwaliła się rewelacyjną wiadomością. Pierwsze dziecko Marii, syn Gustaw już jest na świecie.

Aktorka pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem ze szpitalnego łóżka. Świeżo upieczona mama opublikowała również na swoim InstaStories zdjęcie synka, na fotografii chłopca pilnuje dumny tata, czyli Piotr Dejmek.

Nasz Gucio jest już z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie – podpisała zdjęcie z synem Maria

Maria Dejmek

Fot.Instagram/maria_dejmek

Maria Dejmek pokazała syna na Instagramie:

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wojciech Modest Amaro z żoną Agnieszką na otwarciu nowej restauracji; niedawno urodziła dziecko

Uczestniczka Top Model URODZIŁA. Pokazała zdjęcia tuż po porodzie: Jeden najtrudniejszych dni w moim życiu

Małgorzata Socha urodziła trójkę dzieci, a figurę ma OBŁĘDNĄ. Oto, jaki trening stosuje