Keira Knightley (34 l.) nie często wypowiada się publicznie na temat prywatnego życia. Gwiazda unika mówienia o dzieciach czy swojej rodzinie. Aktorka zrobiła jednak wyjątek i udzieliła szczerego wywiadu w programie „BBC Breakfast„. Opowiedziała, jak wygląda jej życie z dwójką dzieci. Keira znana jest z głoszenia odważnych poglądów, których nie traktuje jak tabu. Głośno mówi o presji, jaka ciąży na kobietach, by po porodzie prezentować się nieskazitelnie.

Keira Knightley urodziła. Mamy pierwsze zdjęcia z dzieckiem!

Keira Knightley nie ma czasu na ułożenie włosów przy 2 dzieci

Kariera aktorska Keiry Knightley jest bardzo poprawna. Aktorka miała szczęście do naprawdę dobrych ról, dzięki którym zyskała ogromną popularność. Od początku kariery, Keira unikała rozmawiania na tematy prywatne, unikała skandali. Dystansowała się za każdym razem, gdy czuła, że jej prywatność została wystawiona na publiczną ocenę.

Gwiazda od kilku lat jest żoną muzyka Jamesa Rightona, z którym w 2015 roku doczekała się córki Edie ( 4l.) Knightley poszła w ślady Kylie Jenner. Aktorce udało się ukryć informację o drugiej ciąży przed mediami. Sprawa wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy przyłapano ją na rodzinnym spacerze z wózkiem.

Niedawno Keira Knightley ponownie pojawiła się na salonach, za sprawą premiery filmu „Official Secrets„, która odbyła się w Londynie. W ramach zobowiązań związanych z promocją filmu, aktorka pojawiła się w porannym wydaniu programu „BBC Breakfast„, w którym podzieliła się z widownią szokującym wyzwaniem dotyczącym rodzicielstwa. Aktorka przyznała, że nie jest łatwo. 

Keira znana jest z głoszenia feministycznych poglądów. Uważa, że kobietom zabrania się mówić głośno o ich bólu, trudach związanych z porodem i wychowywaniem dzieci. Dla niej nie jest to temat tabu.

To trzeci raz, kiedy mam uczesane włosy odkąd urodziłam dziecko. Na szczęście Luke, który był dziś moim fryzjerem, je wyszczotkował. Kiedy do mnie przyjechał, byłam w piżamie, a to jest sukienka innej osoby. To wszystko to trochę pic na wodę. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, ale po prostu zostałam tu dziś przyprowadzonawyznała aktorka, czym rozbawiła całą widownię programu.

Keira Knightley daje rady młodym mamom

Aktorka niejednokrotnie wypowiadała się na temat swoich metod wychowawczych. Keira zdradziła, że nie pozwala swojej córce oglądać bajek Disneya, które wpajają zakłamany obraz rzeczywistości. Prowadząca show zadała jej pytanie, jakie rady aktorka przekazałaby młodym mamom. Knightley z rozbrajającą dla siebie szczerością odpowiedziała:

Powinnyście cały czas nosić piżamy. Nie czeszcie włosów, pozwólcie waszemu domowi być kompletnym pobojowiskiem i spotykajcie się wyłącznie z ludźmi, którzy przyniosą wam jedzenie – powiedziała

https://www.instagram.com/p/B3d6a8FgLtW/

Knightley jest podziwianą przez wiele kobiet aktorką. Trzeba przyznać, że naprawdę świetnie sobie radzi jako matka dwójki dzieci, a przy tym szczerze mówi o własnych doświadczeniach związanych z macierzyństwem.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Keira Knightley robi zakupy w zaawansowanej ciąży (ZDJĘCIA)

Keira Knightley to najbardziej COOL gwiazda? Zobaczcie, co zrobiła

Keira Knightley urodziła córkę i pozbyła się KOMPLEKSÓW

https://www.instagram.com/p/B3e8BDggJJU/

Keira Knightley

Fot.FORUM/Backgrid

Keira Knightley

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Keira Knightley

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Keira Knightley

Fot.FORUM/Backgrid

Keira Knightley

Fot.FORUM/MegaAgency