Książę Harry, który uciekł od swojej królewskiej „toksycznej” rodziny w stronę Hollywood, gdzie miał znaleźć pokrzepienie wylewając tony brudów m.in. u Oprah Winfrey spotyka się z coraz większą falą krytyki. Gwiazdy nie szczędzą w słowach na temat jego niepochlebnych wypowiedzi względem swojej jakby nie patrzeć rodziny. Teraz swoje zdanie postanowiła wyrazić Kelly Osbourne.

Kelly Osbourne ostro o księciu Harrym

Kelly Osbourne otwarcie skrytykowała księcia Harry’ego. Była gwiazda reality show wyraziła swoje niezadowolenie podczas odcinka podcastu „I’ve Had It”, w którym oskarżyła księcia o narzekanie, biadolenie i skarżenie się. W brutalnym wyrażeniu krytyki nazwała go „pieprzonym idiotą”.

W trakcie programu Kelly Osbourne, która jest współgospodarzem programu wraz z Jennifer Welch i Angie „Pumps” Sullivan, wywołała salwę śmiechu swoimi słowami. 38-letnia była uczestniczka programu „Osbournes” skomentowała: „On jest taki, jakby cały czas mówił: ‚Biada mi, tylko ja miałem problemy psychiczne, moje życie było takie trudne’”.

Spotify zrywa 20-milionową umowę z Meghan Markle i księciem Harrym

Nie pozostawiając na tym, Osbourne kontynuowała: „Życie każdego było cholernie trudne. Ty byłeś księciem pieprzonym kraju, który przebrał się za jebanego nazistę, a teraz próbujesz wrócić jako Papież”.

Reakcje użytkowników Instagrama były mieszane. Jedni wyrażali poparcie dla Kelly Osbourne, uważając, że ma prawo do swojej własnej opinii. Inni jednak krytykowali jej słowa, uważając, że jest „po złej stronie historii” lub że nie można porównywać swoich problemów do utraty matki, zwłaszcza w tak dramatyczny sposób.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Osbourne publicznie krytykuje księcia Harry’ego. Matka Kelly, Sharon Osbourne, również wyraziła swoje zdanie na temat Harry’ego i jego żony Meghan Markle, gdy para opuściła Anglię i zrzekła się królewskich obowiązków, by zamieszkać w Kalifornii z ich dziećmi.

Książę Harry „ostrzegł” Karola, co może kupić Lilibet

Niektórzy obserwatorzy wyrazili nadzieję na pojednanie między księciem Harrym a jego rodzeństwem, księciem Williamem i Kate Middleton. Sharon Osbourne wyraziła te same nadzieje w wywiadzie dla programu Extra, sugerując, że sytuacja może wpływać na życie dzieci księcia, które nie mają kontaktu z kuzynami, ciotkami i wujkami.

Meghan Markle już za chwilę pochwali się kontraktem z tym słynnym domem mody

Krytyka Kelly Osbourne wobec księcia Harry’ego wzbudziła emocje i spowodowała dyskusje na temat uprawnienia do wyrażania własnej opinii. Czy to tylko kwestia osobistego zdania czy też trzeba wziąć pod uwagę kontekst i okoliczności? To pytanie, które pozostaje otwarte dla debaty publicznej, która obecnie toczy się w mediach społecznościowych.

 

 

Forum

Forum

Forum