Dawno nie było kontrowersji wokół Sussexów. Nie mogło jednak to trwać za długo. Właśnie do sieci trafiła infrmacja, że Spotify zrywa kontrakt opiewający na 20 milionów dolarów z księciem Harrym (38 l.) i Meghan Markle (41 l.).

Przyjaciel księcia Williama drwi z Meghan i Harry’ego

Podcast pary, „Archetypes”, nie będzie miał zaledwie 2. sezonu, mimo że w zeszłym roku pojawił się na szczycie list przebojów, jak potwierdziło źródło The New York Post. Według doniesień, książę Harry i Meghan po prostu nie wyprodukowali wystarczającej ilości treści, aby otrzymać pełną wielomilionową wypłatę.

We wspólnym oświadczeniu Spotify i firmy Sussexów – Archewell Audio poinformowały, że „wspólnie zgodziły się rozstać i są dumne z serii, którą wspólnie stworzyli”.

Meghan Markle Spotify

Spotify zrywa kontrakt z Sussexami

„Archetypes” to podcast, którego gospodarzem jest Markle ma „badać, analizować i obalać mity i szufladkowanie, które próbują powstrzymać kobiety przed osiągnięciem pełnego potencjału”.

Meghan Markle zażądała zdjęcia od paparazzi. Odpowiedz agencji szokuje

Chociaż od listopada 2022 roku nie pojawił się nowy odcinek, niektóre z największych gwiazd Hollywood — w tym Mariah Carey, Paris Hilton i Mindy Kaling, wzięły w nim udział.

Według niektórych doniesień, para zrezygnowała ze współpracy ze Spotify, bo na tej samej platformie swój podcast ma Joe Rogan, który jakiś czas temu wypowiadał się kontrowersyjnie na temat szczepionek na COVID-19………

Czy naprawdę chcemy być na tej samej platformie co Joe Rogan?