Meghan Markle (41 l.), została właśnie sfotografowana po raz pierwszy od afery ze Spotify. Księżna Sussex została przyłapana przez obiektywy paparazzi, gdy szła na spotkanie w Santa Barbara w Kalifornii. Według brytyjskiego  Daily Mail, który śledzi każdy jej ruch, wydawała się być wtedy zajęta intensywną rozmową.

Przyjaciel Williama szydzi z Harry’ego i Meghan

Ze zdjęć wynika, że w pewnym momencie Meghan Markle wyjęła słuchawki i często też zerkała na swój telefon. Czyżby prowadziła ważne rozmowy dotyczące nowego kontraktu? 

Przypominamy, że Markle i książę Harry (38 l.) wydali w zeszłym tygodniu wspólne oświadczenie ze Spotify, ogłaszając, że ich podcast „Archetypes” nie będzie miał 2. sezonu. Królewscy eksperci nazwali ten krok, „szokującą porażką”, która może oznaczać „upadek imperium Sussexów”. Zaś biografka księcia Harry’ego, Angela Levin, powiedziała, „Ludzie mają ich już dość”. Jednak to chyba nie jest prawdą…

Meghan Markle twarzą Dior?

Plotki, że Meghan może być już niedługo okrzyknięta „Księżną Diora”, pojawiły się po tym, jak ona i książę Harry zostali nazwani „pieprzo**** naciągaczami” przez dyrektora Spotify po wygaśnięciu ich kontraktu o wartości ponad 20 milionów dolarów.

Tak Meghan Markle potraktowała swoją przyjaciółkę

Jednak, jak donosi brytyjski dziennik Mirror, zespół Meghan jest gotowy do walki o bardziej lukratywne kontrakty, a partnerstwo z Diorem byłoby jej pierwszym „dealem” z marką modową. Według źródła, nowy agent księżnej, Ari Emanuel, szef agencji talentów William Morris Endeavour (WME), chce zrobić z Meghan czołową influencerkę modową.