Według najnowszych doniesień, książę Harry szczegółowo „ostrzegł” króla Karola II, co ewentualnie może kupić księżniczce Lilibet na jej drugie urodziny.

Książę Harry nazywa prezent ojca ekstrawaganckim

Informator magazynu OK! twierdzi, że książę Sussexu poinformował swojego ojca, że planowany prezent – „specjalnie zaprojektowany domek dla lalek” – jest zbyt „ekstrawagancki”.

„Chce podarować Lili coś, czego będzie używać i co będzie jej własnością” – powiedział informator. „To będzie pamiątka na zawsze – to będzie niespodzianka”.

Książę Harry ośmiesza się w sądzie. Nie ma dowodów, ale „byłoby to niesprawiedliwe, gdybym przegrał”

Jednak 38-letni Harry, który aktualnie prowadzi ogromny proces sądowy przeciwko Mirror Group Newspapers, postawił swoje warunki.

„Informował Charlesa, żeby był mniej ekstrawagancki” – twierdzi informator.

Nie wiadomo jednak, co nowo koronowany król ostatecznie kupił dla swojej najmłodszej wnuczki.

Co do publicznych życzeń urodzinowych, król Charles i królowa Camilla nie zamieścili żadnych oficjalnych życzeń dla małej Lili w mediach społecznościowych, co zrobili z okazji jej pierwszych urodzin w zeszłym roku.

Książę Harry i Meghan Markle odpowiadają na „oburzające” oskarżenie o zorganizowanie pościgu samochodowego jako „chwytu PR-owego”

Informator z pałacu twierdzi, że nie obchodzą urodzin „członków rodziny, którzy nie są w służbie”, ale oczywiście życzą Lilibet wszystkiego najlepszego.

Decyzja Charlesa o zignorowaniu urodzin Lili różni się od postępowania jego zmarłej matki, królowej Elżbiety II, która złożyła życzenia swojej prawnuczce z okazji pierwszych urodzin w 2022 roku, kilka miesięcy przed swoją śmiercią w wieku 96 lat.

Meghan i Harry wyśmiani. Nie dostali zniżki na luksusowy hotel i spali za darmo u znajomych

Podczas gdy Lili nie została upamiętniona z tej okazji Instagramie, Harry i Meghan Markle, 41 lat, zorganizowali na swojej posiadłości w Montecito, w Kalifornii, „amerykańską” imprezę urodzinową dla niej w miniony weekend.

Miesiąc wcześniej para zorganizowała również „intymną” imprezę urodzinową dla swojego syna Archiego.

Forum

Forum