Coachella to festiwal, który przyciąga masę gwiazd – uwielbiają go również siostry z klanu Kardashian. Kendall Jenner była tam w towarzystwie Hailey Baldwin. Bawiły się świetnie aż nie wpadły na Jordyn Woods, która od skandalu z Tristanem nie jest mile widziana w tej rodzinie.

Mama Jordyn Woods zostawiła KOMENTARZ pod zdjęciem Kylie Jenner

Kendall Jenner i Jordyn Woods spotkały się na Coachelli

Do spotkania doszło na imprezie Bootsy Bellows. Kendall i Hailey siedziały przy basenie, gdy nagle pojawiła się Jordyn Woods mamą i z Jadenem Smithem.

Kiedy Hailey i Kendall zobaczyły Jordyn, obie wymownie na nią patrzyły. Jordyn była wyraźnie zakłopotana ich reakcją. Widać było, że ona i jej mama zaczęły się o coś kłócić, po czym Jordyn powiedziała jej: „Nie chcę o tym teraz dyskutować” – donosi informator Us Weekly.

 

Kendall Jenner

Tristan Thompson zdradził Khloe Kardashian z Jordyn Woods

W lutym 2019 roku wybuchła kolejna afera związana z Tristanem Thompsonem, byłym partnerem i ojcem dziecka Khloe Kardashian. Okazało się, że na imprezie zdradził ją z Jordyn Woods, najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner. Po tym zdarzeniu rozstali się.

ZOBACZ TAKŻE:

Uśmiechnięta Jordyn Woods pojawiła się w resturacji pierwszy raz od romansu z chłopakiem Khloe (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian przeprasza Jordyn Woods. „Mam w sobie emocjonalny ROLLERCOASTER”

Kylie Jenner jest przepełniona żalem. Jak wygląda TERAZ jej relacja z Jordyn?

 

Jordyn Woods w blond peruce Kendall Jenner jako jedyna z sióstr Kardashian - Jenner nie nosi na co dzień doczepów i peruk