Fani oszaleli! Tak pozytywnych komentarzy na temat Kendall Jenner nie było od dawna, a może nawet nigdy. Niedawno sama modelka wyznała, że cokolwiek nie zrobi jest źle i wszyscy ją krytykują. Wyłączyła nawet funkcję komentowania pod postami ze strachu przed hejtem. Jednak tym razem jej się udało.

Nie uwierzysz w co na co dzień ubierają się Kendall Jenner i Hailey Bieber

Bowiem Kendall Jenner przebrała się za ogórka na Halloween. Jeśli nie pamiętacie, jakiś czas temu świat naśmiewał się z siostry Kim Kardashian, że ta w wieku 26 lat NIE WIE jak się kroi ogórka. Tak było.

Dzisiaj rozdaję owoce i warzywa, podpisała halloweenowe zdjęcie ogórka z nożem.

Kendall Jenner przebrana za ogórka

W maju tego roku Kendall Jenner spotkał się z mocną reakcją po odcinku „The Kardashians”, w którym nie mogła sobie poradzić z pokrojeniem ogórka. Tak robiła to… w pewien sposób od tyłu.

Ponad 8 mln polubień – nagie zdjęcie Kendall Jenner

W rodzinnym reality show mówiono o tym, jak trudno znosi krytykę i hejt w sieci. Jednak widać, że postanowiła odczarować złą passę i zacząć się z siebie samej śmiać. Oprócz zdjęcia w kostiumie ogórka, modelka wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z deską do krojenia, na której leży ogórek, z podpisem – „zaczynamy od nowa”.

Gratulujemy traktowania siebie z przymrużeniem oka. Oby tak dalej!