W najnowszym odcinku The Kardashians, gwiazdorska rodzina wybierała się na słynną galę MET. W drodze na imprezę Kendall Jenner, która miała na sobie ogromną spódnicę od Prady dostała ataku paniki a skutek, którego doznała problemów z pęcherzem.

Kendall Jenner nasikała do pojemnika na lód

Gala MET to wielkie wydarzenie w świecie mody i oczywiście celebrytów, którzy marzą by wziąć w niej udział. W tym roku cała rodzina Kardashian została zaproszona na to wielkie wydarzenie. Okazuje się, że takie wyjście przynosi wiele stresu. Wie coś na ten temat Kendall Jenner, która choć obyta „z salonami” i tak miała tremę przed, co poskutkowało nagłą potrzebą.

Kendall Jenner i Devin Brooker znów razem. Zobaczcie TO ZDJĘCIE!

„Moja spódnica była tak duża i ciężka, a pod nią było tak wiele rzeczy, że dosłownie brakowało mi tchu, kiedy wsiadałam do auta” – wyjaśniła Kendall. „Poza całkowitym brakiem tchu, myśląc, że przegapię czerwony dywan, zaczęłam panikować. Najdziwniejsze w lęku i atakach paniki jest to, że czasami przychodzą do mnie i nie mają ładu i składu. Nie wywoływałam ich. To się po prostu samo dzieje.”

W furgonetce Kendall była otoczona przez niektórych członków jej zespołu.

Kendall Jenner i Devin Brooker znów razem. Zobaczcie TO ZDJĘCIE!

„Mam atak paniki” – przyznała. „Będę płakać. Muszę wypić łyk wody i sikać”. Ktoś szybko zaproponował rozwiązanie: wiadro z lodem! – To takie upokarzające – wrzasnęła Kendall. „Kto później będzie miał do czynienia z moimi siusiami, przepraszam!” Ktoś zapewnił Kendall, że to „cały czas dzieje się za kulisami”. Kendall namawiała kogoś, by podgłośnił muzykę, żeby nikt jej nie usłyszał. „Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje” – zaśmiała się. „Nikt mnie nie osądza. Prada, tak mi przykro!”

Pomimo zażenowania w danej chwili, Kendall stwierdziła później w konfesjonale, że była to „najlepsza decyzja w jej życiu”, dzięki której udało jej się nie przegapić wiekopomnego czerwonego dywanu.

 

 

Manhattan, NY – Kendall Jenner looks glamorous leaving The Carlyle hotel headed to the MET Gala in New York City.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 688149325, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Kendall Jenner, Credit line: VEGAN / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kendall Jenner arrives at the In America: An Anthology of Fashion themed Met Gala at the Metropolitan Museum of Art in New York City,  Forum

Kendall Jenner arrives at the In America: An Anthology of Fashion themed Met Gala at the Metropolitan Museum of Art in New York City, New York, U.S., May 2, 2022.,Image: 688161321, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum