Najpierw krytykowano ich związek ze względu na dużą różnicę wieku, później komentowano szybkie zaręczyny. I choć Roksana Węgiel i Kevin Mglej muszą mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami, para wydaje się tworzyć stabilny związek. Co prawda artystka przyznała w jednym z wywiadów, że tego typu słowa bardzo ją ranią, niemniej oboje są dla siebie wsparciem. I choć mogłoby się wydawać, że sielanka trwa, 26-latek podpadł w święta wokalistce. Co ma na swoim sumieniu?

W 2024 roku Joannę Opozdę czeka sądowa batalia. Tym razem nie chodzi o Antka Królikowskiego

Roksana Węgiel wkurzyła się na Kevina Mgleja?

Kevin Mglej chętnie relacjonuje swoje życie w sieci. Producent muzyczny nie odpuścił sobie również tworzenia kontentu w święta, a raczej tuż po nich. Niedawno opublikował bowiem na Instagramie nietypowy filmik.

Napakowany Harry Styles morsuje w Londynie z ukochaną

Święta, święta i po świętach – podpisał materiał, na którym można było zobaczyć niezadowolona minę piosenkarki oraz usłyszeć jej komentarz – I tak nie odkupisz swoich win. Teraz będziesz mi nagrywał tysiąc filmików, a na święta nie zrobiłeś ani jednego zdjęcia. Czasu się już nie cofnie.

Co na to narzeczony Węgiel? Mężczyzna przyznał się pokornie do „błędu”.

Czy brak zdjęć to rzeczywiście dobry powód do dąsów? Cóż, dla osób, które prężnie działają w sieci, może się nim stać. Zgadzacie się?

Doda pokazała ciążowy brzuch! Internauci przecierali oczy! O co chodzi?

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA