Khloe Kardashian (38 l.) odpiera zarzuty, że używa kontrowersyjnego leku na cukrzycę (semaglutydu), aby schudnąć. W zeszłym roku fani spekulowali, że jej siostra Kim użyła tego leku na receptę, aby szybko zrzucić 8 kg na słynną galę MET. Gdy Kim udało się wcisnąć w za małą sukienkę Marilyn Monroe, na świecie zaczęło brakować tego leku, gdyż stał się tak popularny. Kim Kardashian oczywiście upierała się, że schudła dużo ćwicząc, dzięki ostrej diecie i saunie.

Były mąż Khloe Kardashian otworzył się na temat zdrad

Khloe Kardashian pokazała właśnie na Instagramie swój niesamowicie wyrzeźbiony brzuch, pozując dla magazynu Sorbet. Fani od razu wrócili do tematu semaglutydu, znanego pod markami Ozempic i Wegovy.

Fakt, że stosuje leki przeciwcukrzycowe, aby uzyskać taką figurę, jest niepokojący [sic], napisał jeden z followersów.

Khloe Kardashian używa semaglutydu?

Nie dyskredytujmy moich lat ćwiczeń. Wstaję 5 razy w tygodniu o 6 rano, żeby trenować. Proszę, przestań ze swoimi przypuszczeniami. Myślę, że nowy rok nadal oznacza wrednych ludzi, skomentowała sama Khloe Kardashian.

Khloe Kardashian jak kameleon. Fani pomylili ją z Taylor Swift

Oprócz tego fani niestety wciąż atakują gwiazdę, której twarz nie przypomina siebie sprzed lat. Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę jej całą rodzinę, to Khloe dorównuje „przeróbkom” swojej młodszej siostrze przyrodniej Kylie Jenner.