Khloe Kardashian po zdradzie Tristana Thompsona stara się dość do siebie. Nie ukrywa, że romans partnera był dla niej bardzo bolesny. Stała się samotną matką wychowującą malutką córeczkę.

Khloe Kardashian ma już dość. Wydała oświadczenie na swoim Instagramie

Khloe Kardashian leczy złamane serce. Dodatkowo walczy z niską samooceną – celebrytka będzie leczyć kompleksy kolejnymi zabiegami. Według doniesień zagranicznych mediów, Khloe nie może już znieść swojego wyglądu.

 Chce zrobić większe cycki, a także chce podnieść kości policzkowe, tak jak Jordyn. Potem planuje liposukcję na tyłku i brzuchu – podają zagraniczne media.

Khloe Kardashian również zdradziła! Zachowała się nagannie

Khloe długo walczyła o to, by nie być tą „najbrzydszą z sióstr”. Przeszła diametralną metamorfozę, zaczęła ćwiczyć, dbać o dietę i za to podziękowała jej figura. Oczywiście zmienić wizerunek pomogły również operację plastycznej, jednak w tym momencie, nie zmierza to wszystko w dobrym kierunku…

Kourtney and Khloe Kardashian dine at Giorgio Baldi with Kylie and Kim Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian Kourtney and Khloe Kardashian dine at Giorgio Baldi with Kylie and Kim Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian