Media nie cichą – skandal w roli Tristana Thompsona i Khloe Kardashian nabiera nowych barw. 1 marca miała miejsce publikacja kontrowersyjnego wywiadu z Jordyn Woods, która przedstawiła swoją wersje wydarzeń związanych z romansem. Teraz okazuje się, że ktoś wbił szpile Khloe.

PIERWSZE zdjęcia Khloe Kardashian po wielkim skandalu. Zamaskowała zapłakane oczy? (ZDJĘCIA)

Perez Hilton wyznał, że Khloe Kardashian także nie była święta. Podobno Khloe miała romans z French Monatą, kiedy on sam był w związku ze swoją partnerką. Co więcej – z przyjaciółką Khloe.

Gdyby była to prawda, Khloe zachowałaby się dokładnie tak samo jak Jordyn Woods.

„Czy Khloe Kardashian zaczęła umawiać się z French Montaną, kiedy on był wciąż z Triną? I czy Khloe nie przyjaźniła się z Triną???”- napisał znany amerykański bloger.

Jeffree Star wie więcej o romansie Jordyn i Tristana: Spotykali się od miesięcy

Wielu fanów twierdzi, że przez romans z Khloe Kardashian rozpadł się związek z French Montaną i jego dziewczyną. Czyżby Khloe dopadła karma?

*EXCLUSIVE* Kris Jenner and Khloe Kardashian wear matching outfits to film their show Khloe Kardashian Khloe Kardashian Keeps Up Her Work Schedule Despite Being Overwhelmed By Jordyn Wood's Lies About Hooking Up With Tristan Thompson
*EXCLUSIVE* Khloe Kardashian and Kris Jenner step out for some shopping in Calabasas Khloe Kardashian

Sonda

poll-violet

Czy szkoda Ci Khloe Kardashian?

1

Tak! Nikt nie zasługuje na takie traktowanie

2

Czy ja wiem... Mogła się domyślić, że jak zdradził raz, zrobi to ponownie.

3
Khloe Kardashian

NIE! Sama odbiła go biednej dziewczynie... Dostała to, na co zasłużyła.