Choć Khloe Kardashiahn nie jest już z Tristanem Thompsonem, to w najnowszym odcinku „The Kardashians” para ucina sobie ciekawą pogawędkę. Khloe Kardashian przypomniała Tristanowi Thompsonowi, że po jego pierwszym skandalu z oszustwami mogło być znacznie gorzej. W premierowym odcinku serialu z 14 kwietnia para omawiała swoją burzliwą przeszłość i optymizm co do przyszłości.

Khloé Kardashian nie może uwierzyć, że Tristan Thompson znów ją zdradził

Khloe Kardashian ujawnia jak zareagowała na zdradę

To zawsze taka dziwna, szara strefa, ponieważ jesteśmy świetnymi przyjaciółmi – mówi Khloe. Myślę, że jest to bardzo mylące dla ludzi z zewnątrz, ponieważ wiem, jak być dla ciebie potworem.

I chociaż Tristan zauważył, że Khloe nigdy „nie spaliła jego ubrań ani nie zniszczyła jego samochodów”, Khloe przypomniała swojemu byłemu, że dokonała jednak niewielkiej zemsty.

Khloe Kardashian znów z Tristanem. Została skrytykowana za fryzurę córki (ZDJĘCIA)

Wylałam wodę na wszystkie twoje ubrania, kiedy byłam w dziewiątym miesiącu ciąży– podzieliła się swoją reakcją na zdradę Tristana w 2018 roku. Gdybym nie była w ciąży, wkurzyłabym cię. Nie chciałam łamać paznokci przed porodem.

Tristan Thompson potwierdza ojcostwo i przeprasza Khloe Kardashian

Przypomnijmy, że Khloe i Tristan byli ze sobą z przerwami prawie 5 lat, mają także wspólnie 3-letnią córkę True. Niedawno Tristan w efekcie zdrady został ponownie ojcem, a para „definitywnie” rozstała się.

Calabasas, CA –  Credit line: JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Glendale, CA –  Credit line: RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Sherman Oaks, Credit line: RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum