Khloe Kardashian (34 l.) w lutym rozstała się ze swoim partnerem i ojcem dziecka ich córeczki, Tristanem Thompsonem (27 l.). Chociaż już raz wybaczyła mu zdradę, on zrobił to ponownie i to w dodatku z przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods. Khloe podzieliła się wpisem na Instastory, który wiele mówi o jej relacji z byłym chłopakiem.

Ten wpis Khloe Kardashian to prawdziwy CIOS w stronę Tristana Thompsona

Smutny wpis Khloe Kardashian na temat Tristana Thompsona

Khloe Kardashian często dzieli się różnymi przemyśleniami, cytatami. Teraz znów to zrobiła. Chociaż nie napisała wprost, że są to słowa kierowane do Tristana, łatwo się tego domyślić.

Najsmutniejszą rzeczą w naszej historii jest to, że moglibyśmy to naprawić. Gdybyś troszczył się o mnie tak, jak dbałam o ciebie, walczyłbyś o mnie. Ale ty tego nie zrobiłeś. Miałam rację za każdym razem, gdy mówiłam, że kocham Cię bardziej. Zawsze zaprzeczałeś i mówiłeś, że to Ty bardziej mnie kochasz, ale teraz wiemy, jak jest.

Khloe Kardashian wpis na temat Tristana Thompsona

Wygląda na to, że Khloe wciąż nie może sobie poradzić z tym, co się wydarzyło. Chociaż jest szczęśliwą mamą córki True, z pewnością chciałaby mieć również kochającego partnera.

Tristan Thompson jest ZAŁAMANY po urodzinach True

Khloe Kardashian i Tristan Thompson razem na urodzinach True

Niedawno córka pary obchodziła 1. urodziny. Miała wyprawione przyjęcie, na którym pojawiło się mnóstwo gości – w tym oboje rodziców. Khloe zdawała dobrze się bawić, a jednocześnie ignorowała swojego byłego chłopaka.

ZOBACZ TAKŻE:

Tristan Thompson podszedł do Khloe Kardashian zabrać True. Nie uwierzycie, jaka była jej reakcja! (VIDEO)

Huczne urodzinki True. Khloe Kardashian po raz pierwszy spotkała się z Tristanem Thompsonem

Internauci PADLI ze śmiechu na widok palców Khloe Kardashian

Khloe Kardashian Tristan Thompson Khloe Kardashian z córką True