W weekend odbyły się huczne urodziny True Thompson. To było pierwsze spotkanie Khloe Kardashian i Tristana Thompsona od dłużego czasu. Mnóstwo zdjęć video sugeruje jakie mają teraz relacje.

Internauci PADLI ze śmiechu na widok palców Khloe Kardashian

Khloe Kardashian i Tristan Thompson na urodzinach True

True Thompson skończyła roczek. Niestety dziewczynka będzie wychowywać się w rozbitej rodzinie. Khloe Kardashian i Tristan Thompson chcieli stworzyć razem dom, jednak mimo starań – nic z tego nie wyszło. Tristan po raz kolejny zdradził Khloe, która już mu nie wybaczyła.

Huczne urodzinki True. Khloe Kardashian po raz pierwszy spotkała się z Tristanem Thompsonem

Khloe Kardashian nie rozmawiała z Tristanem na przyjęciu. Celebrytka kilka razy pozowała z nim do zdjęć, jednak mimo wielu kamer nie uchwycona została żadna rozmowa. Jest jedno video, na którym Tristan podchodzi do Khloe i próbuje wziąć od niej córeczkę. Mina Khloe mówi wszystko…

Córka Khloe Kardashian, True skończyła ROK! Tak się zmieniła (ZDJĘCIA)

Gdy podszedł do niej były partner i chciał zabrać jej córkę z rąk, Khloe w mgnieniu oka przestała się śmiać i zrobiła zirytowaną minę. Jej mowa ciała zdradziła, że nie ma ochoty oddawać mu dziecka. Zrobiła to jednak widząc, że jest kręcone video.

Khloe, przez całe przyjęcie, unikała kontaktu wzrokowego z Tristanem i starała się uśmiechać do zdjęć. Widać, że dla córki zrobi wszystko!

Khloe pozwoliła Tristanowi spędzić samemu trochę czasu z True. To dla Khloe ważne, by True spędzała z nim tak dużo czasu, jak to tylko możliwe. Chce, by miała dobry kontakt z ojcem – mówi informator.

Khloe Kardashian poprosiła rodzinę, żeby nie komentowała rozstania z Tristanem i „dała mu spokój”. Zależy jej, żeby jej córka miała ojca.

True Thompson ma już swoje konto na Instagramie

Video z urodzin True Thompson znajdziecie poniżej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

True birthday party 💙

Post udostępniony przez Khloe Snapchat (@khloesnapchats)