Kilka dni temu do mediów dotarła szokująca informacja o kolejnej zdradzie partnera Khloe Kardashian – Tristana Thopmsona. Skandal nie obył się bez pikantnych wątków – okazało się że kobietą z którą Tristan postanowił zdradzić swoją partnerkę, była Jordyn Woods – najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner.

Kim Kardashian w beżowym płaszczu przed podróżą do Khloe Kardashian. Widać skutki łuszczycy? (ZDJĘCIA)

Jak to jednak bywa w świecie celebrytek – nie ma tego złego… Khloe Kardashian chce zyskać jeszcze większą popularność na zdradzie Tristana Thompsona i wszystko, ze szczegółami zdradzić w telewizyjnym show Keeping Up With The Kardashians.

  Khloe wie, że ukazanie tego będzie bolesne. Ale wie też, że to jej praca, a fani są tego ciekawi, więc ceni fakt, że trzyma się prawdy i pokaże tę historię we właściwym świetle. Kręcenie w ostatnich tygodniach było dla Khloe trudne. Jest przyzwyczajona do tego, że kamery rejestrują wszystko. To stało się jej drugą naturą. Przechodziła przez to z Lamarem Odomem, więc przywykła. Wszystko, co Khloe przechodzi po kolejnej zdradzie Tristana jest filmowane. Kris Jenner i Khloe zgadzają się, że jej rozstanie z Tristanem będzie wielką częścią kolejnego sezonu. – informuje Hollywood Life.

Khloe Kardashian podjęła decyzję, jak będzie wyglądała relacja Tristana z córką

Niecierpliwi muszą jednak poczekać, historia ze szczegółami ukaże się prawdopodobnie dopiero pod koniec 2019 roku.

Khloe widziana była ostatnio w Los Angeles w towarzystwie siostry – Kourtney Kardashian i jej dzieci, gdy wychodzili z kościoła. Założyła tunikę, płaskie sportowe buty i wielki płaszcz w panterkę. Stara się pokazać Tristanowi, co stracił?

Khloe Kardashian is seen leaving church with her supporting family after her breakup Khloe Kardashian
Khloe Kardashian is seen leaving church with her supporting family after her breakup Khloe Kardashian