Film „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego wywołał burzę w mediach. Przedstawił on historię 14-letniej Anaid Tutgushyan, która w 2015 roku popełniła samobójstwo po tym, jak miała zostać zgwałcona przez Krystaiana W. Produkcja nagłaśnia problem pedofilii w nadmorskich klubach.

Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża na forum – Radek Majdan został pokazany w tle afery w Zatoce Sztuki

Kim była Anaid Tutgushyan, bohaterka filmu „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego?

O filmie jest bardzo głośno, głównie z tego względu, że Latkowski w aferę wmieszał celebrytów, pokazując ich zdjęcia zrobione w nadmorskich klubach, przede wszystkim w Zatoce Sztuki. Znane osoby publikują oświadczenia mówiące o tym, że nie mają nic wspólnego z afera pedofilską.

Dokument przedstawia historię Anaid Tutgushyan, 14-latki, która w 2015 roku rzuciła się pod pociąg. Miała ona być jedną z ofiar Krystiana W. To on werbował nieletnie dziewczyny do Zatoki Sztuki. Miał dopuścić się wielu gwałtów, ale został skazany tylko za jeden. Nie trafił do aresztu, a prokuratura zainteresowała się nim dopiero po śmierci Anaid.

Kim jest Sylwester Latkowski? Miał problemy z prawem i odsiadywał wyrok

W filmie wypowiada się jej matka, Joanna Skiba, która jest pewna, że za śmierć jej córki odpowiada Krystian W.

Zresztą zgłosił się sam na policję, potwierdzając, że spotkał się z Anaid. On zawsze chętnie współpracował z policją, tłumaczył, że te wszystkie dziewczęta dobrowolnie uprawiały z nim seks i zgadzały się na nagrywanie komórką. Przecież policja znalazła u niego około stu filmików (…) Jedna z koleżanek 14-latki przyznała, że odebrała od niej telefon i usłyszała płacz. Anaid powiedziała jej tylko: „On mnie zgwałcił”. Potem rozłączyła się i wyłączyła telefon – powiedziała w rozmowie z autorami książki „Zatoka Świń”.

Badania biologiczne nie udowodniły jednak gwałtu.

Jak wynika z badań biologicznych, nie ma śladów gwałtu, bo on często zmuszał swoje ofiary do seksu oralnego. Moja córka nie była też w ciąży. A Krystian W. do niczego się też nie przyznaje. Lecz wiem, po prostu wiem, że to on odpowiada za jej śmierć – powiedziała Skiba.

Renata Kaczoruk odnosi się do wykorzystania jej wizerunku w filmie „Nic się nie stało”. Pisze, co robiła w „Zatoce Sztuki”

14-latka była córką Polki i Ormianina. Ojciec Anaid został skazany na 5 lat więzienia po tym, gdy zaatakował i usiłował zabić mężczyznę, którego uznał za oprawcę nastolatki. Popełnił jednak błąd – mężczyzna był niewinny.