Maciej Dąbrowski to jeden z uczestników programu „Love Island”. W pierwszym odcinku widzowie bardzo go polubili, porównali go do aktora Marcina Kowalczyka z filmu „Jak zostałem gangsterem”. Na początku próbował zbudować relacje z Anią, ale mu powiedziała, że jest zbyt napastliwy. To mu się nie spodobało i zaczął poznawać inne dziewczyny, jednak żadna nie przypadła mu do gustu.

Maciek z „Love Island” – Kim jest?

Alicja z „Love island” zdradziła nam, czy jest w związku z Dominikiem! (WIDEO)

Kiedy do programu wszedł Jerry, podczas parowania wybrał Anię, ale jeszcze tego samego wieczoru uczestniczka poszła do Maćka. Widzowie już myśleli, że ułoży się pomiędzy nimi. Natomiast, kiedy weszła do willi Zera, Maciek wybrał ją podczas parowania Niestety już po kilku dniach zrozumiał, że zrobił błąd.

Widzom nie spodobało się, że Maciek podczas kolacji z Zerą zjadł jej porcję jedzenia i był niemiły, a w ciągu dnia upominał ją, że za głośno się śmieje. Nie spodobało mu się też, że Zera żartuje z jego „grobowej miny” i długiego spania.

 • Szkoda mi jej.. on jest zupełnie nieczuły, nieżywy. Zupełnie nie dla niej..
 • wszyscy islandersi się śmieją ze ciągle śpi, a zera rzuciła żartem i on się zesrał i wjeżdża jej na psychikę
 • Widzi w ludziach wady, a siebie uważa za ideał
 • Największy leszcz jakiego miał ten program – pisali internauci.

Maciej nie mówiąc Zerze, podczas parowania wybrał znowu Anię. Po tym parowaniu panowie wyjechali do CASA AMOR. Maciek szybko zaczął szukać dla siebie odpowiedniej dziewczyny. Sandra dała mu kosza, to szybko znalazł nową dziewczynę – Laurę. Według widzów nie wyglądała to, jak normalna rozmowa, a „rozmowa kwalifikacyjna”. Maciek za zakończenie wypił jej prosecco.

 • Zerze zżarł jedzenie na pierwszej randce, a tej wypił szampana, co za dzban i prostak
 • Tej wypił szampana, Zerze na randce też coś wyjadł. Co za typ
 • Maciek ma ciężko charakter i nie lubi jak jest nie po jego myśli.
 • Sorry Maciek, ale już się nie da tego słuchać. To nie dom publiczny …że wchodzisz do łóżka i idziesz na całość …przestań się oburzać i marudzić, że dziewczyny mają zasady i klasę  – pisali widzowie po rozmowie z Lurą.

Kim jest Stella z „Love Island”? Widzowie komentują: „Uciekaj od niego”

Laura zdała egzamin u Maćka i zabrał ją do willi. Powiedział pozostałym wyspiarzom, że znalazł w końcu swoją kobietę. Podobnie powiedział też w przypadku Zery. Długo nie trzeba było czekać… Maciej już następnego dnia miał zarzuty do Laury. W łóżku powiedział jej, że za mało go pyta o niego, a według niego „to jest kwestia zainteresowania z jej strony„. Laura tłumaczy: „Nie będę nic od Ciebie wyciągać. Wolałabym, żeby sam zaczął opowiadać (…) Ale jeżeli ja zadaje jakieś pytania, nie zawsze chcesz mi odpowiadać„.

 • Maciek out z domu, juz czas na Ciebie
 • Od Maćka wali taka desperacja, że szok. O każdej dziewczynie, z która był w parze mówi, ze super wybór, rewelacyjnie się dogadują, a za dwie sceny już ma spinę, bo coś mu nie podpasowało i sam czuje, że próbuje na siłe coś tworzyć. Pretensje do Laury, że ma zadawać mu pytania – hit
 • Ja juz teraz naprawdę w pełni rozumiem dlaczego Maciek od 6 lat jest singlem…
 • kiedy myślisz ze Maciek nie może być gorszy .. tymczasem Maciek „potrzymaj mi piwo! – pisali widzowie.

W ostatnim odcinku pokazali urywek dzisiejszego programu, w którym Maciek znowu zwraca uwagę Laurze. Uważa, że za mało się stara.

Nie przyjechałaś tu na kolonie, nie masz pary, nie masz relacji, która Ci na to pozwala – mówi jej Maciek.

Widzowie uważają, że Maciek przekroczył już wszystkie granice i powinien wracać do domu.

 • Mam nadzieje ze maciek odpadnie na przyszłym parowaniu
 • Ale BUC
 • Bezczelny, nadęty, totalna słoma z butów. Niech on już zniknie z tego programu, bo szacunku do kobiet nie ma za grosz. Każdą partnerkę w programie traktuje jak marionetkę. Jak on się wgl tam znalazł…
 • Rany co za gość.. jak ja go nie trawie. Nie dziwne, że prywatnie jest singlem skoro tak traktuje kobiety. Już trzecia dziewczyna przez niego tu płacze w przeciągu miesiąca – komentują widzowie.

Kim jest Maciej z „Love Island”?

Maciej Dąbrowski wchodząc do willi, powiedział, że głęboko wierzy, że znajdzie tutaj wymarzoną miłość i szuka brunetki z wysportowanym ciałem. Wcześniej był w jednym poważnym związku, a przez ostatnie sześć lat był singlem.

Mikołaj Jędruszczak już tak NIE WYGLĄDA! Pokazał się w nowej fryzurze: „To nie żarty”

Maciej jest trenerem personalnym w Rzeszowie. Pracę zaczął w październiku 2019 roku. „Maciek Dąbrowski przyleciał prosto z USA i dołączył do naszego teamu! Więcej info o nowym trenerze już w kolejnych postach” – czytamy o Maćku na profilu instagramowym siłowni.

W kolejnym poście pokazali stare zdjęcie Maćka i napisali, że szkolił się u czołowych dietetyków w Polsce – Tadeusza Sowińskiego. Miał wtedy konto instagramowe @trenermaciek

Jest miłośnikiem jazdy na motocyklu.

Maciej Dąbrowski. Fot. Instagram screen