59-letni Tom Cruise i jego koleżanka z planu filmu „Mission: Impossible 7” 39-letnia Hayley Atwell pojawili się na sobotnich finałach Wimbledonu. Para oglądała rozgrywkę między Australijką Ash Barty i Czeszką Karoliną Pliskovą. Australijka zdobyła swój pierwszy tytuł w turnieju. Po meczu Tom Cruise i Hayley Atwell udali się prestiżowego All England Lawn Tennis & Croquet Club w Londynie. Jedni spekulują, że aktorzy są ze sobą w związki, inni, że to zwyczajna akcja marketingowa.

Tom Cruise oszalał? Odsuwa się od ludzi i Scjentologii

Dwójka jest ze sobą blisko… zawodowo od zeszłego roku, kiedy to zaczęła się produkcja 7. części kultowego filmu szpiegowskiego. Źródło bliskie produkcji ujawniło, że między parą zaklikało od samego początku, a problemy z pandemią i opóźnieniami w nagraniach tylko ich siebie zbliżyło. Podobno stali się wręcz nierozłączni.

W zeszłym miesiącu Cruise podobno musiał się izolować po tym, gdy okazało się, że członkowie produkcji „Mission: Impossible 7” otrzymali pozytywny wynik testu na COVID-19. Zaś w zeszłym roku hollywoodzki gwiazdor został przyłapany na irracjonalnym zachowaniu na planie. Nagranie audio obiegło świat. Tom Cruise zachowywał się niegrzecznie w stosunku do pracowników, którzy, jak powiedział, nie są społecznie zdystansowani. „Jeśli zobaczę, że robisz to jeszcze raz, już cię tu ku*** nie ma”, krzyczał w nagraniu.

Szok! To DLATEGO Tom Cruise NIE chce zobaczyć się z córką!

Hayley Atwell to brytyjska aktorka teatralna i filmowa, która ma na swoim koncie kilka hollywoodzkich produkcji, takich jak, „Kapitan Ameryka” i „Kopciuszek” z Lily James w roli głównej. Jak widać nie zraża jej związek Toma Cruise z Kościołem Scjentologicznym sława jest ważniejsza, niż zdrowie psychiczne? W końcu w historii jego związków były Nicole Kidman i Katie Holmes, które z ulgą odetchnęły, gdy odeszły od niego i tej słynnej sekty.

Tom Cruise i Hayley Atwell na Wimbledonie fot. Backgrid UK / Forum

Tom Cruise i Hayley Atwell na Wimbledonie fot. Backgrid UK / Forum