Anna Cieślak (39 l.) dzisiaj jest w centrum plotek, po tym, jak gruchnęła wiadomość, że związała się z Edwardem Miszczakiem. Jak dowiedziała się portal, „Pudelek” ponoć są parą od jesieni zeszłego roku.

Edward Miszczak zakochany? Jego wybranką jest ponoć aktorka „Na Wspólnej”

Kim jest Anna Cieślak?

Anna Cieślak

Anna Cieślak.
fot. Warda/AKPA

Anna Cieślak jest polską aktorką. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończyła w 2004 roku.

Jej stryjem jest Bronisław Cieślak, dziennikarz i aktor znany z „07 zgłoś się” i z serialu „Malanowski i Partnerzy”. Cieślak mówiła kiedyś w wywiadzie dla „Urody życia”, że wujek nie był zadowolony, że chce zostać aktorką:

Odradzał mi zawód aktorki jako trudny dla kobiety. Ale kiedy lata później, w 2014 roku, przyszedł do Teatru 6. piętro na „Zagraj to jeszcze raz Sam”, wszedł po spektaklu do garderoby i powiedział – „No, panna, myliłem się, Dajesz radę” – wspominała w „Urody życia” Anna Cieślak.

Anna Cieślak I Bronisław Cieślak

Anna Cieślak i Bronisław Cieślak Fot. Kurnikowski/AKPA

W czym zagrała Anna Cieślak?

Na dużym ekranie zadebiutowała w 2005 roku w filmie „Franco de Peny Your name is Justine”, za który dostała nagrodę jako Najlepszy Debiut na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Mons. Tego samego roku zadebiutowała w spektaklu „Miarka za miarkę” Szekspira w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Obecnie związana jest z teatrem Michała Żebrowskiego – „6.piętro„.

Miszczak o Siwiec: Nie, nie, nie!

Anna Cieślak

Anna Cieślak. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zagrała w takich filmach jak: „Karol – człowiek, który został papieżem” w 2005 roku, „Jak żyć?” w 2008 roku, „Śluby panieńskie” w 2010 roku i „Chemia” w 2015 roku. Natomiast największą rozpoznawalność przyniósł jej film „Dlaczego nie!” w 2007 roku, w którym zagrała główną rolę z Maciejem Zakościelnym. 

Anna Cieślak i Tomasz Kot

Anna Cieślak i Tomasz Kot

Anna Cieślak i Joanna Jabłczyńska

Anna Cieślak i Joanna Jabłczyńska.
fot. Mikulski/AKPA

Natomiast pierwszą sławę przyniósł jej serial „GlinaWładysława Pasikowskiego. Obecnie znana jest z serialu „Na Wspólnej” gdzie gra od 2003 roku. Z kolei ostatnio zagrała w nowym serialu TVN-u „Szadź”. Poza tym można było ją oglądać w: „Rezydencja„, „Ludzie Chudego” i „Czas Honoru„.

Anna Cieślak. Fot. Baranowski/AKPA

Anna Cieślak została też wyróżniona listem gratulacyjnym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w kwietniu 2006 roku.

Kariera medialna Anny Cieślak

Anna Cieślak nie należy do osób, które lubią brylować na salonach i wstępować w telewizyjnych programach. Wyjątek zrobiła w 2015 roku, kiedy wzięła udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, ale z powodu kontuzji podczas prób szybko zrezygnowała z programu.

Anna Cieślak, Rafał Maserak. Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Cieślak, Rafał Maserak. fot. Baranowski/AKPADubbing – Anna Cieślak

Anna Cieślak – dubbing

Anna Cieślak chętnie przyjmuje rolę dubbingowe. Na koncie ma takie filmy jak: „Kraina Lodu 2” jako Anna, „My Little Pony: Equestria Girls” jako Sunset Shimmer i Gdzie jest Dory?”  jako Nadzieja.

Związki Anny Cieślak

Edward Miszczak zakochany? Jego wybranką jest ponoć aktorka „Na Wspólnej”

Obecnie Anna Cieślak spotyka się z Edwardem Miszczakiem – dyrektorem programowym TVN-u od jesieni ubiegłego roku.

5 lat temu była zaręczona z 7 lat młodszym Przemysłem Wyszyńskim – doktorem z dziedziny sztuk teatralnych i wykładowcą na warszawskiej Akademii Teatralnej. Para zaręczyła się w lipcu 2015 roku, a poznali się rok wcześniej podczas prób do spektaklu „Król Lear” w Teatrze Polskim.

Anna Cieślak, Przemysław Wyszyński. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Czesław i Anna Cieślak razem na premierze Obławy (FOTO)

Z kolei w 2011 roku Anna Cieślak zaczęła pojawiać się na imprezach branżowych w obecności Czesława Mozila – muzyk, znany jako juror z programu „X-Factor„. Ich związek był ogromnym zaskoczeniem, bo ona uchodziła za nienaganną aktorkę, a on za kontrowersyjnego muzyka o łatce kobieciarza. Po dwóch latach jednak związek się rozpadł.

Anna Cieślak i Mozil

Anna Cieślak i Mozil

Anna Cieślak i Mozil

Anna Cieślak i Mozil