Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą. Huczało w mediach, kiedy w kwietniu ubiegłego roku wyszło na jaw, że są razem. Pod koniec 2020 roku pojawiła się wiadomość, że są już zaręczeni.

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – zdradziła Pudelkowi bliska znajoma pary.

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ŚLUB?

Także od roku plotkuje się o ich ślubie. Teraz pojawiły się plotki, że to Edward Miszczak nie spieszył się z weselem przez pandemię:

Ania naciska na ślub. Tłumaczy Edwardowi, że już nie ma żadnych przeszkód, wszyscy ich znajomi są zaszczepieni, można więc bezpiecznie zorganizować uroczystość i wyprawić wesele. Tymczasem ukochanemu się nie spieszy, dobrze mu tak jak jest – zdradza informator „Plotkowi”.

Anna Cieślak podobno chciałaby się już ustatkować i czuć się bezpieczna:

Ania bardzo by już chciała ułożyć sobie życie, poczuć się bezpiecznie w tej relacji. I marzy jej się ślub kościelny. Jest przecież panną, a Edward wdowcem, mogą więc przysięgać sobie miłość w którymś z ich ulubionych kościołów w ukochanym Krakowie – ujawnia bliskie źródło pary.

Anna Cieślak potwierdza, że zaszczepiła się na COVID. Wydała oświadczenie

 

Anna Cieślak Fot. Baranowski/AKPA

Anna Cieślak Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edward Miszczak Fot. Kurnikowski/AKPA