Olga Bołądź we wtorkowy wieczór pojawiła się na gali z okazji 30-lecia Polsatu. Przyciągnęła uwagę wszystkich fotoreporterów za sprawą swoich ciążowych krągłości. Aktorka po raz pierwszy poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Olga Bołądź jest w ciąży!

Kim jest partner Olgi Bołądź?

Olga Bołądź od 2020 roku jest w związku z Jakubem Chruścikowskim. Aktorka po raz pierwszy pochwaliła się związkiem w czerwcu 2020 roku, kiedy wybrali się w Bieszczady.

Olga Bołądź u Żurnalisty o obecnym partnerze: „Ja dopiero teraz odkrywam, co to jest spokojny związek”

Jakub Chruścikowski jest młodym biznesmenem, właścicielem kilku warszawskich klubów między innymi barów plażowych w Ursusie i na Saskiej Kępie, klubu nocnego Jasna 1 oraz przyjaznego społeczności LGBTQ+ klubu Metropolis. Studiował w Szkole Głównej Handlowej oraz zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Olga Bołądź nie pokazuje się  publicznie z ukochanym. Raz zadebiutowała z Jakubem na ściance i na tym się skończyło podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Olga Bołądź, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Aktorka wcześniej była w związku z amerykańskim aktorem Maxem Ryanem, Mikołajem RoznerskimSebastianem Fabijańskim. Była też w krótkim związku z niejakim wówczas studentem dziennikarstwa, z którym doczekała się syna Bruna.

Sebastian Fabijański zdradza POWODY rozstania z Olgą Bołądź