Szymon Hołownia (43 l.) niedawno ogłosił, że rezygnuje z prowadzenia programu ” Mam Talent”. Pojawiły się doniesienia, że ma startować w nadchodzących wyborach prezydenckich, chociaż sam tego jeszcze oficjalnie nie potwierdził. Dziennikarz chroni swoje życie prywatne, nie pokazuje żony ani dzieci. Wiemy jednak, jaki jego wybranka ma zawód – bardzo ekstremalny!

Szymon Hołownia po raz ostatni poprowadził Mam Talent – chce kandydować na prezydenta RP

Kim jest żona Szymona Hołowni – Urszula Brzezińska-Hołownia?

Szymon obecnie zajmuje się promocją swojej nowej książki „Boskie zwierzęta”. Opowiada on, że w wyborach prezydenckich powinien startować kandydat obywatelski spoza polityki. Czy będzie nim właśnie Hołownia? Przekonamy się.

Dopiero niedawno mimochodem wspomniał o tym, że ma żonę i córkę na Facebooku. Teraz w wywiadzie dla „Newsweeka” opowiedział więcej o rodzinie.

Hołownia o Wprost: zanurkował komuś w szambie

Jego żona Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem wojskowym i lata myśliwcami bojowymi MIG-29.

Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów – powiedział w rozmowie.

Szymon mieszka z żoną i córką 2-letnią Manią pod Warszawą. Jakiś czas temu TVN w „Faktach” wyemitował materiał na temat jego żony Urszuli.

scena z: Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Szymon Hołownia, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA