Odkąd Szymon Hołownia wszedł do polityki, media wzięły pod lupę nie tylko jego wykształcenie i karierę, lecz także życie prywatne. Nierzadko w sieci można znaleźć również newsy dotyczące… stylu marszałka Sejmu X kadencji. I choć polityk nie wywołuje kontrowersji ubiorem, dziś dużo mówi się na temat jego garniturów…

Szczuplutka Meghan Markle cała na biało. Wyrafinowany casual

Gdzie Szymon Hołownia szyje swoje garnitury? Znamy adres!

Znawcy stylu nie mają wątpliwości, że Szymon Hołownia doskonale wie, co w elegancji piszczy. Polityk stawia zazwyczaj na świetnie skrojone garnitury – zazwyczaj w niebieskich odcieniach. Zastanawiacie się, gdzie zaopatruje się w tego typu ubrania? Otóż okazuje się, że szykowne marynarki i spodnie zamawia od dawna pod jednym adresem. Gdy współprowadził program „Mam Talent” wyjawił w social mediach, że regularnie odwiedza zakład Józefa Błońskiego, krawca z warszawskiej Starówki.

Natalia Kukulska o wykańczaniu wymarzonego gniazdka: „Przeliczam honorarium na etapy mojej budowy”

Uwielbiam ten malutki zakładzik na Starówce z grającym zawsze Pierwszym Programem Polskiego Radia. Panie Józefie, kocham pana. Jest pan naprawdę wspaniały […]. To rzemieślnik z krwi i kości. Zakład z tradycjami. Nigdy go nie zdradzę – przyznał dziennikarz.

Ile trzeba liczyć za taką krawiecką usługę? Jak podają plotkarskie media, za garnitur bez kamizelki musimy liczyć około 4500 złotych plus oczywiście koszty tkaniny. Warto mieć też na względzie, że tak ręcznie szyte ubranie będzie do odbioru dopiero za dobrych kilka tygodni.

Księżna Kate w kwiatowej tiarze, której nie widziano od niemal 100 lat. Królowa matka nosiła ją na czole

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia