Kim Kardashian wcale nie usunęła żeber. Podczas Met Gali 2019 zaprezentowała się w sukience, która podkreślała jej wąską talię. Okazuje się, że przygotowania do założenia specjalnej kreacji wymagały mnóstwa pracy i… lekcji oddychania.

Kim Kardashian lekcje oddychania

Kim Kardashian podczas Met Gali 2019 zaprezentowała się w przepięknej kreacji. Przygotowania opublikował magazyn Vogue – nad celebrytką czuwał sztab specjalistów. Okazuje się jednak, że żeby przygotować się do założenia kreacji Kim Kardashian brała lekcje oddychania.

Osoba z otoczenia Kim Kardashian skomentowała plotki o tym, że ciało Kimmy to FAKE

Żeby założyć taki gorset nie wystarczy się w niego tylko wcisnąć. Kim brała lekcje oddychania już od siedmiu miesięcy! Jak podaje Hollywood Life trenerka Kim Kardashian – Melissa Alcantara połączyła lekcje z jogą.

6-letnia North West najchętniej przesiaduje w GARDEROBIE mamy, Kim Kardashian – celebrytka nazywa dziecko małą fashionistką

Codzienne ćwiczenia sprawiły, że Kim Kardashian mogła oddychać w kreacji – przyznała jednak, że z siadaniem miała spore trudności.

Warto było się poświęcać dla takiego efektu?

Sprawdź, jak wyglądała Kim Kardashian na Met Gali 2019 w naszej galerii: Kim Kardashian z mokrymi włosami na GALI MET 2019

 

a-kim-2
a-kim-3
a-kim-4