Kim Kardashian zagościła na kanapie w słynnym „The Late Late Show”. James Corden zapytał ją oczywiście o niedawne zerwanie z Petem Davidsonem i o to z kim widzi się na następnych randkach. Okazuje się, że wśród potencjalnych kandydatów nie ma miejsca dla komika.

Kim Kardashian nie chce umawiać się z ludźmi z „branży”

Kim Kardashian chętnie opowiadała o swoim życiu zawodowym w tym pierwszej  sesji zdjęciowej dla Chanel. Ale zapytana o jej życie miłosne miała już do powiedzenia znacznie mniej:

Ludzie zaczęli szanować Kim Kardashian ze względu na Kanye’go Westa?

„Tak naprawdę nie myślałam o tym, ponieważ nie szukam. Chcę tylko chwilę odpocząć. Myślę, że potrzebuję trochę czasu dla siebie i skupienia, ukończenia szkoły, tego wszystkiego. Ale myślę, że moja następnym razem muszę obrać inną drogę, iść w różne miejsca. Najwyraźniej to co teraz robię, nie działa.” – wyznała Kim.

Okazuje się, że Kim nie chce więcej umawiać się z ludźmi z tak zwanej branży i wskazuje na ewentualnych kandydatów spoza swojego celebryckiego środowiska.

Taka jest aktualizacja statusu randkowego Kim Kardashian. Nie zaskakuje!

„Może wybiorę się do szpitala i spotkam lekarza, albo kogoś z kancelarii prawniczej. Myślę, że będzie to naukowiec, neurobiolog, biochemik, lekarz, adwokat. Może to właśnie wyobrażam sobie w przyszłości”. – dodała celebrytka.

Kim Kardashian na imprezie wpadła na Orlando Blooma. Jej mina BEZCENNA!

Widzicie Kardashiankę u boku zapracowanego naukowca?

Dajcie znać w komentarzach.

Beverly Hills, CA – *PREMIUM-EXCLUSIVE* –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian and North West  Credit line: Berzane Nasser/ABACA / Abaca Press / Forum

Los Angeles, CA – USA / Forum