Kim Kardashian (42 l.) zszokowała widzów reality show „The Kardashians”, gdy stwierdziła, że „nigdy wcześniej nie piła piwa”. Kim podczas rodzinnego wypadu do meksykańskiego Cabo upija łyk z butelki piwa (meksykańskiej marki Corona), „Och! Całkiem słodkie”, mówi zafascynowana smakiem piwa, czyli najczęściej spożywanego napoju alkoholowego na świecie…

Kim Kardashian w staniku za prawie 100 tys. złotych

OK, nie trzeba być alkoholikiem, aby znać smak piwa. Zatem jak bardzo odszczepiona od rzeczywistości jest Kim Kardashian? A może po prostu kłamie? Takie komentarze też pojawiły się w sieci.

Wypiję 2 shoty i czuję się świetnie, ale już dziękuję, było fajnie, wyznała w rozmowie z Paltrow w podcaście GOOP.

Kim Kardashian abstynentką?

Mama 4-ki dzieci przyznaje, że nigdy nie piła dużo alkoholu i już wcześniej wspominała, że zaczęła pić dopiero w wieku 42 lat. Podczas rozmowy z Gwyneth Paltrow w podcaście „Goop” w 2022 roku Kim powiedziała, że jej ulubionym napojem jest aktualnie „sok z ananasa i kieliszek tequili”.

Kim Kardashian i narcystyczne zaburzenie osobowości

Jak można się domyślić w sieci rozpoczęło się śledztwo i niestety istnieje wiele przykładów obalających nieugięte twierdzenie Kim. Istnieje setki, jeśli nie tysiące zdjęć i nagrań wideo, na których kim stoi z kieliszkiem.

W opisywanym odcinku „The Kardashians” – Kylie i Kendall, które były obecne podczas „pierwszego łyka piwa Kim”, były wtedy równie zaskoczone jak my teraz, ponieważ podobnie jak reszta świata widziały, jak w przeszłości piła… nie tylko piwo…

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: