Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) mają córeczkę Klarę, która w maju skończy trzy latka. Drugie dziecko pary jest w drodze. Trenerka często pokazuje dziewczynkę na Instagramie, jednak zasłania jej buzię. Teraz zaprezentowała jej przebranie na bal karnawałowy. Zaskakuje!

Brzuszek z Klarą był inny niż brzuszek z drugim dzieckiem – Anna Lewandowska porównała zdjęcia

Przebranie Klary Lewandowskiej na bal karnawałowy

Klara Lewandowska często naśladuje mamę. Też lubi sportowe ubrania, dresy, rzadziej chodzi w sukienkach. Na bal karnawałowy, który jest organizowany w przedszkolu dziewczynki, nie chciała przebrać się za księżniczkę czy inną, ulubioną postać z bajki.

Klara Lewandowska zachorowała, Anna leczy ją w niekonwencjonalny sposób

Ania pokazała zdjęcie córki, na którym ubrana jest w spodenki i koszulkę z numerem 9 i nazwiskiem Lewandowski. Klara przebrała się za piłkarza – swojego tatę!

Dzisiaj karnawał w przedszkolu. Strój księżniczki nie wchodzi w grę – napisała Ania.

Klara Lewandowska przebrała się za swojego tatę na bal karnawałowy:

klara lewandowska

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie śpiącej Klary – możemy zobaczyć jej uroczy pokoik

Jak widać, tata jest dla niej wzorem do naśladowania.

View this post on Instagram

Family Time🙌 I na tym mogłabym zakończyć tego posta😃 Ale rozpiera mnie, wręcz dziecięca, radość, kiedy patrzę na takie zdjęcia🤗 ▫️ Powiedzcie, że to jest normalne?🙈 ▫️ Wiele osób uwielbia dzielić się dobrymi emocjami z innymi. I ja też tak mam🤷‍♀️ ▫️ Wiem, że kiedy daje się dobre emocje, energię… one zawsze wracają z podwójną siłą. I to jest mój plan na życie 🙌 O dobre emocje będę zawsze zabiegać! ▫️ Rodzina♥️uczy mnie najwięcej. Tak, ta dwójka ze zdjęcia 🙈 🙌👉 @_rl9 Uczą mnie tego, abym zatrzymała się „tu i teraz”, usiadła na chwilę na tyłku, uczą mnie odpoczynku (i muszę powiedzieć, że idzie mi coraz lepiej😜). A wiecie co jest najfajniejsze? Że uczymy się siebie codziennie 🙌 ▫️No i przede wszystkim rodzinna fota z wakacji… musi być😊💪 Cieszmy się takimi momentami, bo nie zawsze jest tak kolorowo. Dla mnie te chwile są bezcenne👍 ▫️ Ps. Pamiętacie, że #jesteswyjatkowa?💪 _________ #annalewandowska #family #familytime #rest

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

scena z: Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA