Kiedy Anna Lewandowska (31 l.) była w ciąży z Klarą, internet nie oglądał jej zdjęć z odsłoniętym brzuszkiem. Ba! Trenerka dbała, by do internetu nie trafiały żadne jej zdjęcia w odmiennym stanie. Na profilach społecznościowych oglądliśmy fotki robione przed ciążą. Tym razem, w czasie drugiej ciąży, Anna obrała zupełnie inną taktykę.

Anna Lewandowska będzie miała BLIŹNIAKI? Post trenerki wzbudził sensację!

Mam Klary nie ukrywa już ciążowego brzuszka. Ba! Przyszła mama chętnie chwali się krągłościami. Pokazywała rosnący brzuszek w bikini, robi sobie fotki na sali treningowej i na obozie, z którego właśnie wróciła.

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiły się właśnie zdjęcia z obu ciąż. Ania zestawia swoje fotki z tego samego miesiąca pierwszej ciąży. Widać, że brzuszek jest dziś nieco inny – ciało trenerki zmienia się, zauważyły to też internautki:

Aniu widać że przy drugiej ciąży już ten brzuch wygląda trochę inaczej mięśnie już są nauczone jak się rozciągać. Świetnie wyglądasz I gratulacje! – piszą.

mięśnie jeszcze trzymają 🙈🙏😉 – podkreśla Ania, która przed ciążą miała naprawdę mocno umięśniony brzuch.

Anna Lewandowska bez makijażu na Instagramie, fanki pytają, czy to jej oczy, czy soczewki

Najważniejsze, by maluch urodził się zdrowy i tego życzymy przyszłej mamie. A brzuszek? Uroczy – sami zobaczcie 🙂

Anna Lewandowska porównała zdjęcia ciążowego brzuszka z pierwszej i drugiej ciąży:

View this post on Instagram

Lets check your form after Family Camp and Camp BY Ann ✌ ➡️more than 20 workouts (21 Camp by Ann workouts) ➡️Nearly 100 people And for me … every six months a photo, 2 pregnancies ➡️and in August we will have another photo to add to the collection #CampbyAnn⛩️ _______________________ Sprawdzamy formę po Family Camp oraz Camp BY Ann ✌➡️Ponad 20 treningów (21 treningów Camp by Ann) ➡️ Blisko 100 osób ➡️mnóstwo dobrych posiłków @diet_training_by_ann (przepisy znajdziesz w aplikacji) , ➡️hektolitry potu ➡️ogromna ilość pozytywnej energii. A u mnie…co pół roku zdjęcie, 🤰🏽2 ciąże, w praaawie podobnym czasie ➡️ a w sierpniu kolejne zdjęcie do kolekcji – już nie mogę się doczekać. Kolejny Camp by Ann ⛩️ już w sierpniu 🙏 TUTAJ ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE! Trenujemy, jemy, uśmiechamy się 👍 #campbyann #annalewandowska #pregnant #secondpregnancy #thirdtrimester #metamorfozy #ambasador #4F

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA