„Paradise Hotel” to program stworzony w 2003 roku dla amerykańskiej telewizji FOX. Z czasem to reality-show można było oglądać nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale też w 14 krajach na całym świecie. Teraz czas też na polską wersję tego formatu.

Ale ona jest SEXY! Klaudia El Dursi w samym BIKINI tańczy na Bali

„Paradise Hotel” – formuła programu

Do programu zgłaszają się osoby, które mają nadzieję na odnalezienie miłości. Jedenaścioro uczestników na osiem tygodni zostanie zakwaterowanych w luksusowym hotelu – w polskiej wersji wyjadą na Bali. W każdym tygodniu uczestnicy muszą łączyć się w pary i dzielić ze sobą pokój. Osoba, która z nikim się nie połączy w parę, będzie musiała zrobić to w kolejnym odcinku, albo będzie musiała opuścić show, a na jej miejsce pojawi się nowa osoba. W finale „Hotel Paradise” wystąpi tylko jedna para, wybrana przez uczestników show.

„Paradise Hotel” to nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już na wiosnę. Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat. Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku – tłumaczy Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

„Paradise Hotel” – kiedy i gdzie oglądać?

Start programu „Paradise Hotel”, który poprowadzi Klaudia El Dursi, przewidziany jest na poniedziałek 24 lutego. Polska wersja programu emitowana będzie w TVN7 w dni powszednie o 20:00. Fani programu będą mogli też oglądać dodatkowe materiały zamieszczane w player.pl. Tam będzie dostępna wersja „director’s cut”, czyli niecenzurowane i dłuższe odcinki od tych emitowanych w telewizji, a także „Nagrania z raju”, czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz „Host-Show”, w którym prowadząca będzie mówić o swoich przemyśleniach i komentować zachowania uczestników.

„Paradise Hotel” – casting. Zgłoś się doprogramu

Chętni nadal mogą zgłaszać się do udziału w miłosnym show. Do programu „Paradise Hotel” mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie.  Aby wziąć udział w castingu należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: tvn.pl/casting.

ZOBACZ TEŻ:

Klaudia El Dursi parsknęła śmiechem! Tłumaczy, że nie jest KRAWCOWĄ (WIDEO)

Klaudia El Dursi współpracowała z Kubą WOJEWÓDZKIM!

Sklep internetowy Klaudii El Dursi. Ceny zwalają z nóg