Klaudia Halejcio (30 l.) opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, na którym relaksuje się nago w wannie. Aktorka wyjechała na krótkie wakacje przed powrotem do pracy i chętnie relacjonuje co robi, na swoim profilu. Jej nowa fotka podgrzała atmosferę! Sprawdźcie sami.

Klaudia Halejcio chwali się umięśnionym brzuchem: Normalnie OGIEŃ

Klaudia Halejcio nago

Klaudia Halejcio przebywa w Grecji, co chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Aktorkę podpatruje tam 372 tys. Internautów. Klaudia zachwyca swoją urodą, szczupłą figurą i pozytywnym nastawieniem. Na wakacjach Halejcio szaleje, co chętnie pokazuje na Story, ale przede wszystkim stara się zrelaksować i naładować baterie.

Fanki są zakochane w mieszkaniu Klaudii Halejcio, wnętrza robią wrażenie (FOTO)

Aktorka opublikowała zmysłowe zdjęcie, na którym pozuje nago w wannie. Klaudia przyznała, że odpoczywając na wakacjach stara się odprężyć i przestaje myśleć o obowiązkach. Halejcio dodała, że zawsze jest „w kontakcie ze sobą” i stara się myśleć pozytywnie i cieszyć się życiem.

Pozwalam sobie wypocząć i naładować wewnętrzne akumulatory na cały rok. Zwalniam głowę od bieżących spraw i uwalniam swoją kreatywność. Gdziekolwiek jestem, jestem w kontakcie ze sobą, swoimi zasobami, napełniam się pozytywną energią i cieszę się życiem. Odpoczywam głową, duchem i ciałem dbając o siebie – napisała aktorka.

View this post on Instagram

👩🏻💭Moich parę wakacyjnych myśli: Pozwalam sobie wypocząć i naładować wewnętrzne akumulatory na cały rok ☺️☀️ Zwalniam głowę od bieżących spraw i uwalniam swoją kreatywność. 🤩 Gdziekolwiek jestem, jestem w kontakcie ze sobą, swoimi zasobami, napełniam się pozytywną energią i cieszę się życiem. 🙋🏻‍♀️ Odpoczywam głową, duchem i ciałem dbając o siebie. 🥰 Tu się na chwilę zatrzymam i przedstawię Wam produkt, który doskonale dba o nawodnienie mojej skóry! 👐🏼 Ostatnio wpadł mi do ręki. To żel do mycia twarzy @neutrogena Hydro Boost®. Przyznaję że moja skóra czuje się wybitnie dobrze po użyciu tego kosmetyku z kwasem hialuronowym. Lubię jego lekką formułę. Skóra staje się idealnie czysta, gładka i nawilżona. 🧖🏻‍♀️✨ A teraz muszę kończyć bo to moja chwila dla siebie… 🛀🏻 #HydroBoost #neutrogenapl #PielegnujSiebieNaCoDzien #Neutrogena #ad @neutrogenapolska #wakacje #domowespa #chwiladlasiebie #wanna #kosmetyki #zeldomyciatwarzy

A post shared by Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio) on

Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów od fanów, którzy przyznali – że Klaudia wygląda bardzo młodo i porównali ją do greckiej Bogini.

Ty serio wyglądasz na 20 lat.

Fajna kobieta i ta osobowość, widać pozytywną energię.

Wyglądasz bosko.

Ale opalona.

Grecka bogini – pisali Internauci.

Co myślicie o nowej fotce Klaudii?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Klaudia Halejcio na wakacjach z tajemniczym mężczyzną

Klaudia Halejcio wyrzuca śmieci w sexy stylówce i białych kozaczkach

Klaudia Halejcio jak Marilyn Monroe – zobaczcie, jaką ma fryzurę (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet

Czy Klaudia Halejcio faktycznie jest podobna do Kim Kardashian?

Klaudia Halejcio na ściance w dżinsowym kombinezonie.

Klaudia Halejcio na otwarciu modivo.pl fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Klaudia Halejcio w odważnej stylizacji.

Klaudia Halejcio, fot. Podlewski/AKPA.

Klaudia Halejcio na pokazie mody.

Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Podlewski/AKPA.