Klaudia Halejcio (29 l.) jest mistrzynią, jeśli chodzi o kreatywne podejście do kwarantanny. Zamknięta w swoim pięknym mieszkaniu aktorka niemal każdego dnia poprawia swoim fanom humor pokazując im filmiki (często reklamujące różne produkty i marki).

Fanki są zakochane w mieszkaniu Klaudii Halejcio, wnętrza robią wrażenie (FOTO)

Halejcio ma poczucie humoru i dystans, bawi się w tik-tokowe wyzwania i wypada w nich genialnie. Niejedna influencerka mogłaby się uczyć od Klaudii warsztatu;)

W sobotę Halejcio wrzuciła na swój profil na Instagramie serię stories, na których z przymrużeniem oka pokazuje swoje wyjście ze śmieciami. Jak wszyscy wiemy podczas kwarantanny proste rzeczy urastają do rangi wielkich wydarzeń. Ludzie odreagowują stres i zmęczenie kwarantanną ubarwiając swoje życie na kilkudziesięciu metrach kwadratowych. Pokazują w sieci, jak stroją się na wyjście do salonu albo malują i łapią za torebkę Chanel wynosząc śmieci.

WOW! Klaudia Halejcio w sexy bikini. A fani znów to samo: Ale sobie brzuch namalowałaś!

Klaudia złapała ten styl i pokazała, jak z safonem wynosi z domu plastikowa butelkę po wodzie mineralnej. W sexy stylizacji i białych kozaczkach, w pełnym makijażu i idealnej fryzurze Halejcio schodzi do pomieszczenia, w którym znajdują się kontenery. Przy okazji gwiazda reklamuje akcję segregowania plastikowych odpadów do żółtych pojemników.

Klaudia Halejcio pokazała, jak konturuje twarz. OMG! Co może zdziałać makijaż

A Wy – ubarwiacie jakoś swoją kwarantannową rzeczywistość? Jakie macie sposoby na „zaczarowanie” swojego świata podczas przymusowego siedzenia w domu?

 

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, SK: 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Włochami, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, SK: 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Włochami, , fot. Baranowski Michał/AKPA