Monica White czuje się szczęściarą, że żyje. Spotykała się z mężczyzną z internetu, a kilka miesięcy później okazało się, że został on aresztowany i oskarżony o bycie seryjnym mordercą. W rozmowie z magazynem „People” przyznała, że od początku wiedziała, że jest z nim coś nie tak.

Maura Murray tajemniczo zaginęła 20 lat temu! Już jej nie było, kiedy policja przyjechała na miejsce….

Poznała w aplikacji randkowej podejrzanego o seryjne morderstwa

Pod koniec 2020 roku White poznała Anthony’ego Robinsona w aplikacji randkowej. Robinson jest obecnie znany jako domniemany zabójca i jest podejrzany o śmierć co najmniej sześciu kobiet w Maryland, Wirginii i Waszyngtonie, a większość ciał miał porzucić obok swojej „wizytówki” zabójcy, czyli wózka sklepowego.

Strzelanina na paradzie Super Bowl. Oto BOHATER, który złapał przestępcę podczas wydarzenia!

Po tym, jak się poznali, Robinson zaczął codziennie dzwonić do White’a i prowadzić rozmowy wideo.

Tak naprawdę nie myślałam o tym jak o relacji romantycznej. To było tylko towarzystwo – mówi White, która była rozwiedziona od trzech lat i chciała wypróbować randki online.

Upuścił na swoją dziewczynę sofę, a następnie się na niej położył i zdrzemnął. 21-latka zmarła

Robinson powiedział jej, że ma córkę i pracuje przy usuwaniu odpadów. Na początku, jeszcze przed spotkaniem, jak mówi, myślała, że jest normalny. W styczniu 2021 roku Robinson pojechał do Pensylwanii, by osobiście spotkać się z kobietą, ale od chwili, gdy odebrała go z dworca autobusowego, coś było nie tak.

Były rzeczy, które już podczas pierwszej wizyty wzbudziły podejrzenia. Mówił: „Proszę, nie oceniaj mnie od razu. Poznajmy się. Nie lubię, gdy kobiety mnie odrzucają”. Więc to była czerwona flaga – opowiadała kobieta.

Musiał pozwać własną matkę, żeby żyć w zgodnie ze samym sobą. Florian wygrał walkę w sądzie

Mimo to postanowiła go poznać. Ale to, czego się dowiedziała, bardzo ją zaniepokoiło. Zwłaszcza w sferze fizycznej sprawiał, że czuła się bardzo niekomfortowo. Podczas tej pierwszej wizyty Robinson powiedział White, że chce się do niej wprowadzić. Kobieta niemal natychmiast odmówiła. Robinson idąc jednak za ciosem zapytał, czy mógłby odwiedzić ją ponownie w następnym miesiącu, aby uczcić jej 54. urodziny. Następnie przyjechał tydzień przed imprezą i kupił sobie bilet autobusowy w jedną stronę . Powiedział jej, że ma „dobre wieści”, ponieważ ma oferty pracy w okolicy. Podczas jego pobytu pojawiło się wiele niekomfortowych sytuacji dla kobiety, o których opowiedziała  rozmowie z magazynem „People”.

Nasikał mi do łóżka w moje urodziny. Nie mogłam w to uwierzyć – twierdzi. Powiedziałam: Pozwoliłam ci spać w moim łóżku, a ty nasikałeś mi do łóżka – mówi kobieta.

Nowe informacje ws. zabójstwa 27-letniej Anastazji. Znaleziono ważny dowód w sprawie

Ostatecznie White powiedziała Robinsonowi, że nie chce być z nim w związku. Mężczyzna zaczął się wściekać na decyzję kobiety, która dała mu 20 dolarów, aby dostał się na stację kolejową. Później dowiedziała się jednak, że Robinson nie opuścił miasta, ale zatrzymał się w motelu w pobliskim Harrisburgu w Pensylwanii. Zaproponował jej, by przyszła do jego pokoju w motelu i zaoferował jej 500 dolarów za noc. Kobieta natychmiast odmówiła mężczyźnie z portalu randkowego i nie widziała go, aż do momentu, gdy przejeżdżała obok motelu.

Wyglądał jak zupełnie inny człowiek. Coś w nim pękło. Nie wiem, czy brał narkotyki, ale w końcu kompletnie mu odbiło. To było tak, jakbym widziała ducha, potwora – wyznaje White w wywiadzie.

16-latkowie skazani na DOŻYWOCIE za zabicie dziewczyny trans. Rodzina skazanej zabrała głos

Miesiące później, po aresztowaniu Robinsona w listopadzie 2021 r., kuzyn White pokazał jej artykuł prasowy ze zdjęciem Robinsona i szokującym zarzutem, że był seryjnym mordercą. White nie wierzy, że Robinson chciał ją zabić, ale martwi się, że jej odrzucenie mogło wywołać jego wściekłość.

Kiedy zaczęłam układać puzzle oczywiście elementy pasowały. Czułam, że mogłam być powodem, dla którego mógł pęknąć – mówi. Pozwoliłam temu człowiekowi wejść do mojego domu, pozwoliłam mu przenocować w moim domu. A potem dowiedziałam się, że zaczął zabijać ludzi – wyznaje White.

Robinson nie przyznał się do dwóch zarzutów morderstwa i obecnie oczekuje na proces w więzieniu w Wirginii. Nie postawiono mu zarzutów w sprawie śmierci czterech innych kobiet, które nadal są przedmiotem śledztwa.