Projektanci mody proponują nam coraz bardziej oryginalne rozwiązania. Niektóre ubrania i dodatki mogą przypadkowo wywołać niemałą dyskusję w sieci – na własnej skórze przeżyła to Siobhann Mulvey, której torebka została pomylona ze… zdjęciem USG.

Ta influencerka została wyrzucona z siłowni – nie uwierzysz ZA CO

Ludzie pomylili torebkę kobiety ze zdjęciem USG

Siobhann Mulvey na swoim Snapchacie poinformowała znajomych, że wybiera się na świętowanie 30-tych urodzin swojej siostry. Wystroiła się i pokazała fotki.

Kobieta trzymała w ręku połyskującą kopertówkę i napisała: Chodźmy się upić!

Takie fotki w dzisiejszych czasach nikogo nie powinny dziwić – mnóstwo osób wrzuca do sieci zdjęcia robione przed imprezą, gdy zrobimy makijaż, fajnie się ubierzemy.

Katy Perry pokazała nagranie z USG. Córka artystki i Orlando Blooma może być niezłym ziółkiem

Ta wywołała jednak burzę. Wszystko dlatego, że ludzie pomylili torebkę Siobhann ze zdjęciem USG. Myśleli, że ogłasza wiadomość o ciąży. W tym przypadku opis wydawał się bulwersujący – w końcu nie powinna pić alkoholu. Inni zauważyli, że to raczej nie wygląda na zdjęcie dziecka i zastanawiali się, o co tak naprawdę chodzi.

Ludzie pomylili torebkę tej kobiety ze zdjęciem USG

Ludzie pomylili torebkę tej kobiety ze zdjęciem USG fot. Snapchat

Byli tacy, którzy myśleli, że zrobiłam zdjęcie pustej macicy. Ludzie ciągle pytali, czy uważam, że rozsądnie jest pić podczas badania. Potem kilka trolli oskarżało mnie o szukanie uwagi i sfałszowanie zdjęcia dla zabawy – wyznała.

Ta TOREBKA to modowy hit. Noszą ją Anna Lewandowska i Natalia Siwiec – CENA powala

Co więcej, Siobhann po tym wydarzeniu postanowiła wyrzucić torebkę, która pochodziła ze sklepu „New Look”. Nie mogła już spojrzeć na nią tak samo jak wcześniej… Dziwicie się?

Ludzie pomylili torebkę tej kobiety ze zdjęciem USG

Ludzie pomylili torebkę tej kobiety ze zdjęciem USG fot. Snapchat