Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, w stacji rozpoczęły się czystki i gruntowne zmiany, które jak się okazuje nie wszystkim przypadły do gustu. Jedną z najgłośniejszych zmian, która oburzyła widzów było zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Na jej miejsce wskoczyła znana z „Rancza” Elżbieta Romanowska, a program otrzymał odświeżone logo i zupełnie nową czołówkę.

Ekipa „Nasz Nowy Dom” tęskni za Katarzyną Dowbor! Jak radzi sobie Ela Romanowska? (WIDEO)

„Nasz nowy dom” z katastrofalną oglądalnością. Widzowie nie chcą oglądać programu bez Katarzyny Dowbor

I choć program przez 10 lat bił rekordy oglądalności, teraz okazuje się, że po drastycznych zmianach jakie w nim zaszły i „odświeżeniu formatu” oglądalność katastrofalnie spadła. Jak podaje „Press”, już pierwszy odcinek nowej edycji programu obejrzało jedynie 904 tys. osób, jednak dalej wcale nie było lepiej – do kolejnego siadło 818 tysięcy, a premierę trzeciego odcinka obejrzało już tylko 796 tys. osób.

Według portalu „Wirtualne media” i danych Nielsen Audience Measurement, średnia oglądalność programu „Nasz nowy dom” wynosi obecnie 875 tysięcy widzów. Dla porównania, 19. edycję z Katarzyną Dowbor jako prowadzącą oglądało średnio 250 tysięcy osób więcej.

Jest to również kolejny cios dla Edwarda Miszczaka i jego zmian – ostatnio okazało się, że zaproponowane przez niego dwa nowe programy, które miały stać się prawdziwymi hitami, zamiast tego okazały się klapą. Mowa o „The Real Housewives. Żony Warszawy” oraz „Temptation Island Polska”.

Sromotna klęska Edwarda Miszczaka w Polsacie? Dwa nowe programy zmieniają godziny emisji

pasekkozak