Na początku maja media obiegła wieść o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama przekazała osobiście fanom, że rozstaje się z programem i podkreśliła, że nie jest to jej decyzja. Szybko okazało się, że na jej miejsce jest już nowa kandydatka.

Choć początkowo krążyły plotki, że Katarzynę Dowbor zastąpi Izabela Janachowska, Katarzyna Cichopek lub Katarzyna Jaroszyńska, ostatecznie wybór padł na Elżbietę Romanowską znaną z „Rancza” i seriali Polsatu.

Nowa rola Eli okazała się być prawdziwym wyzwaniem, ze względu na internautów, którzy pozostają lojalni wobec Katarzyny Dowbor i nie są zadowoleni ze zmian w programie. Pod ostrzałem krytyki znalazła się nie tylko nowa prowadząca, ale i odświeżone logo programu oraz nowa czołówka.

Nowa czołówka „Nasz Nowy Dom” z Romanowską oburzyła internautów! „FATALNA”

Wiesław Nowobilski komentuje zmiany w programie „Nasz nowy dom” i nową prowadzącą

Jak jednak na zmiany w programie i nową prowadzącą patrzy dawna ekipa Kasi Dowbor? Reporter Kozaczka miał okazję porozmawiać z Wiesławem Nowobilskim, kierownikiem budowy z programu „Nasz nowy dom”. Mężczyzna przyznał, że w programie pojawiło się wiele nowości, ale jedno pozostało niezmienne – pomoc rodzinom. Podkreślił też, że Ela wprowadziła do programu świeżą energię, którą zaraża innych:

Co nowego w programie? Na pewno jest nowa prowadząca Ela Romanowska, która wniosła dużo do programu takiej dużej energii, takiego poweru. A poza tym format tutaj się nic nie zmienił, my jakby dalej pomagamy tym rodzinom tak, jak przedtem. Ela sobie świetnie radzi. Z resztą tak jak mówiłem, ona wniosła do programu takiego powera, dużo takiej pozytywnej energii i wszystkim to się udziela. Wszyscy chłopcy są zadowoleni, z resztą nie tylko brygada budowlana, ale brygada realizacyjna. Jest naprawdę wesoło, jest świetnie i tak na luzie.

Okazuje się też, że nowa prowadząca złapała remontowego bakcyla i chętnie szkoli się z technik budowlanych:

Ela sobie świetnie radzi w tym harmidle całym. Nawet Ela próbuje się uczyć niektórych rzeczy takich budowlanych. Powiedziała, że do końca sezonu już będzie dużo wiedziała i może sama sobie wyremontuje dom.

Na koniec pan Wiesław zdradził, czy ekipa tęskni za Katarzyną Dowbor:

Oczywiście, że tęsknimy, jednak spędziliśmy z nią bardzo dużo czasu. Ja osobiście spędziłem z nią siedem lat. Więc wspomina się ją bardzo miło, ale to wcale nie znaczy, że my nie mamy kontaktu z Kasią. Kontakt jest. Jeszcze nie miałem okazji się z nią spotkać, ale jestem umówiony z nią, że po prostu spotkamy się i porozmawiamy na luzie.

Ela Romanowska boi się porównań do Katarzyny Dowbor w „Nasz Nowy Dom”?!

pasekkozak