Anna Dereszowska (38 l.) nie jest wielką fanką mediów społecznościowych. Choć aktorka wie, że dziś bez pokazywania swego życia trudno zgromadzić wokół siebie nowych fanów, do dzielenia się wszystkim na Instagramie i Facebooku podchodzi sceptycznie.

Po TYM zdjęciu, wszyscy patrzą tylko na STOPĘ Anny Dereszowskiej

W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Dereszowska powiedziała:

Bez mediów społecznościowych, bez internetu w tej chwili po prostu nas nie ma. Przyznam jednak szczerze, że to nie jest coś, co ogromnie lubię i co sprawia mi wielką przyjemność, żeby poświęcać swój czas rodzinny, familijny w weekend i kręcić dla państwa Instastory, ale jest to część mojej pracy w tej chwili.

Aktorka ma świadomość, że młode pokolenie, które wyrosło w internecie, media społecznościowe traktuje naturalnie, jako nieodzowną część swego życia:

Gwiazdy młodego pokolenia rodzą się troszkę z innych klimatów, z innych środowisk, tych bardziej internetowych. Chyba nie ma w Polsce osoby z młodego pokolenia, która nie zna nazwiska Julia Wieniawa czy Roksana Węgiel. To są młode dziewczyny, które tak naprawdę zanim pojawiły się jakoś szeroko w telewizji, bardzo dużo działały w internecie. Nie ma w tym absolutnie nic złego, jest to po prostu inna droga i myślę, że w tej chwili chyba ta szybsza, i chciałoby się powiedzieć, ta jedyna – podkreśla Dereszowska.

Anna Dereszowska pokazała twarz całą w PIEGACH (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, co aktorka ma do powiedzenia o wielkich gwiazdach, które nie potrzebują mediów społecznościowych do lansu, a także czy pozwoli córce pojawić się na celebryckiej imprezie.

scena z: Anna Dereszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, Anna Dereszowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA