Kilka miesięcy temu sieć obiegły zdjęcia ze wspólnych wakacji Kourtney Kardashian (40 l.) , Scotta Disicka (35 l.) i jego partnerki Sofii Richie (20 l.). Spędzał czas na plaży pomiędzy swoją byłą i obecną dziewczyną. Kourt niedawno wyjaśniła, że zrobiła to głównie dla dzieci, które też z nimi były, ale nie miała kompletnie problemu z obecnością Sofii. Teraz jednak wyjechali bez niej.

Kourtney Kardashian TŁUMACZY się z wyjazdów ze Scottem Disickiem i Sofią Richie

Kourtney Kardashian i Scott Disick na wakacjach – bez Sofii Richie

Według zagranicznych mediów, teraz znów pojechali razem do Kostaryki, ale bez Sofii. Dołączyli do nich Kim i Kanye z dziećmi. Nie są to jednak tylko wakacje, ale jak podaje People nagrywają tam częściowo show „Z Kamerą u Kardashianów”.

Nie zmienia to faktu, że Kourtney spędza mnóstwo czasu ze Scottem i do tego jest ubrana w skąpy strój kąpielowy.

Ciekawe, jak znosi to Sofia? Scott nie raz podkreślał, że rodzina jest dla niego priorytetem, więc musi znać swoje miejsce.

Zdjęcia z ich wakacji niżej w galerii.

ZOBACZ TAKŻE:

Sofia Richie musi ZNAĆ SWOJE MIEJSCE – Scott Disick NIGDY nie zostawi rodziny

Kourtney Kardashian z dziećmi na lunchu – czy tak POWINNA się ubierać 6-letnia dziewczynka? (ZDJĘCIA)

Wydało się, że Khloe Kardashian i Scott Disick mieli romans!

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Three's Company for Kourtney Kardashian, Scott Disick and Sofia Richie**WEB EMBARGO UNTIL DECEMBER 24, 2018 at 11:00 AM PST** Scott Disick, Kourtney Kardashian, Sofia Richie Kourtney Kardashian meets up with ex Scott Disick to drop off daughter Reign in Malibu, CA.