Kourtney Kardashian potwierdziła, że jej i partnera Travisa Barkera kolejne dziecko poczęło się naturalnie, mimo wielu nieudanych prób in vitro. Celebrytka podkreśliła, że to „boski plan”, który spełnił się w ich życiu.

Kourtney Kardashian zaszła w ciążę naturalnie

44-letnia gwiazda reality show, Kourtney Kardashian, ogłosiła swoją ciążę w czerwcu i od tamtego momentu świat śledził jej kolejne kroki. Teraz w wywiadzie na okładce włoskiego Vanity Fair, Kardashian opowiedziała o swojej ciąży i tym, jak to wydarzenie wpłynęło na jej życie i relację z Travisem Barkerem.

Poznajcie „Barbie Barker”, czyli Kourtney Kardashian w nowej wersji

Gwiazda opisuje swoją ciążę jako „plan Boży”, mówiąc, że dziecko pojawiło się w momencie, kiedy oboje, ona i Barker, zaprzestali myślenia o in vitro. Kourtney korzystała wcześniej z leczenia niepłodności, ale zrozumiała, że to nie jest odpowiednia droga dla niej. Uznała, że leczenie było sprzeczne z jej intuicją i działając przeciwko jej ciału.

„Moja intuicja mówiła mi, że to nie jest odpowiednie dla mnie. Nie biorę nawet leków, więc można sobie wyobrazić, jak to działało przeciwko mojemu ciału, a nie na jego korzyść. Wiedziałam w głębi duszy, że to nie jest właściwa rzecz.” – wyznała Kourtney.

Kardashian była wcześniej związana z in vitro, ale zaprzestała leczenia i to wtedy, gdy „przestali forsować proces”, jak sama to określiła, poczęło się ich dziecko.

Ciężarna Kourtney Kardashian pokazuje swoje nowe kształty w towarzystwie znanej TikTokerki

Ponadto, Kourtney i Travis byli bardzo ostrożni w pierwszych miesiącach ciąży. Lekarze zalecali im powstrzymanie się od stosunków seksualnych, ćwiczeń, kofeiny, a nawet podróży samolotem. Taka ostrożność, jak przyznała Kourtney, przerażała ją, ale z czasem potrafiła się do niej przyzwyczaić.

Celebrytka podkreśla także, że przestała się martwić dopiero po „przerażającym” doświadczeniu związany z nagłym zabiegiem operacyjnym w zakresie płodu, który miał miejsce we wrześniu.

Ciężarna Kourtney Kardashian pokazuje swoje nowe kształty w towarzystwie znanej TikTokerki

Kourtney i Travis ogłosili swoją ciążę podczas jednego z koncertów w czerwcu. Teraz wszyscy są ciekawi, jakie imię nadadzą swojemu dziecku. W lipcu Travis wyraził swoje zachwycenie imieniem Rocky, które zasugerowała jako możliwe w jednym z postów na Instagramie. Teraz fani celebrytów z niecierpliwością czekają na pojawienie się pierwszych informacji na ten temat.

Forum

 Forum

/ Forum