Kourtney Kardashian (44 l.) i Travis Barker (47 l.) rezygnują z zapłodnienia in vitro i pozostawiają dalsze plany związane z powiększaniem rodziny – losowi.

Była Travisa Barkera atakuje, „kure**** dziwne małżeństwo” byłego

Oficjalnie zakończyliśmy in vitro […] Chcielibyśmy mieć dziecko bardziej niż cokolwiek innego, ale po prostu naprawdę wierzę w to, co Bóg ma dla nas w zanadrzu. Jeśli to będzie dziecko, to wierzę, że to się stanie, wyznała Kim Kardashian w najnowszym odcinku reality show „The Kardashians”.

Celebrytka wyznała także, że zamroziła 7 swoich komórek jajowych, kiedy zaczęła spotykać się z Travisem Barkerem, ale większość z nich „nie przeżyła” i żadne z nich „nie dotarło do zarodka”.

Kourtney Kardashian i Travis Barker starają się o dziecko

Zamrożenie jajeczek nie jest gwarancją […] Myślę, że to nieporozumienie. Ludzie robią to myśląc, że to jest jak siatka bezpieczeństwa, a tak nie jest. […] Teraz bycie szczęśliwą jest najważniejsze i bycie dobrym rodzicem dla moich dzieci, dodała Kourtney Kardashian.

Travis Barker o Kourtney, „Zawsze wiedziałem, że to ta jedyna”

Kourtney Kardashian ma już syna Masona (13 l.), córkę Penelope (10 l.) i syna Reigna (8 l.) z byłym partnerem Scottem Disickiem. Nie rezygnuje jednak z prób powiększania rodziny z Travisem Barkerem. Teraz jednak skupią się na naturalnych metodach.