Kourtney Kardashian (40 l.) jako jedyna z rodziny sławnych celebrytek  nie przesadza z operacjami plastycznymi. Kourtney zachowała młodość i świetną sylwetkę. Wszystko dzięki restrykcyjnej diecie?

Kourtney Kardashian zaliczyła wpadkę tego na zdjęciu chyba nie chciała pokazać!

Kourtney Kardashian o diecie

Kardashianka przyznała się do swojej największej słabości. Mimo że na co dzień stara się dbać o sylwetkę, ćwiczy i trzyma się diety, zdradziła, że największą słabością są … słodycze.

Zdrowy styl życia wymaga równowagi – pozwalanie sobie na odpuszczenie diety, gdy jest to naprawdę potrzebne, pomijanie siłowni w celu spędzenia czasu z przyjaciółmi i oczywiście „cheat day”. Niezależnie od tego, czy przestrzegasz ścisłej diety, czy nie, wszyscy zasługujemy na dni wolne. Bez winy i bez granic –  napisała Kourtney Kardashian na blogu.

Koleżanka Kourtney Kardashian z OKRESEM w bikini na plaży

Dwa razy dziennie pozwalam sobie na trochę słodyczy po obiedzie i kolacji. Ale kiedy byłam na diecie ketogenicznej, bardzo surowo jadłam przez sześć dni w tygodniu, a mój „cheat day” był w niedziele. Chodziłam na targ przed kościołem i kupowałam rogalika matcha z czekoladą, a potem po kościele chodziłam do Soho House na ich bufet (wafle z masłem i syropem). Podczas mojej ostatniej podróży do Turcji, mieliśmy garstkę śmieciowego jedzenia, takich jak podwójne Oreo i Cheetosy dla nas wszystkich, abyśmy mogli coś przekąsić – tłumaczy.

Kourtney Kardashian ma szczupłe, ale umięśnione ciało. Trzeba przyznać, że jej skóra wygląda na zdrową i pozbawioną zmarszczek. Nie tylko zabiegi kosmetyczne pomagają zachować młodość, dieta również – szczególnie ta rozsądna.

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* – Forum/BACKGRID

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* – Forum/The Mega Agency