Poznajcie „Barbie Barker”! Kourtney Kardashian (44 l.) udostępniła na swoim Instagramie galerię zmysłowych zdjęć z przeszłości, na których widać jej blond fryzurę, w której wygląda niezwykle młodo. W końcu jasne włosy odmładzają (?) A do tego seksowną sukienkę z koronką w trendzie „barbiecore”.

Kourtney Kardashian sfotografowana w zaawansowanej ciąży

Kourtney Kardashian wyglądała stylowo, pozując na walizkach podróżnych francuskiej marki Guyard wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zdjęcia zrobione w stylu „analogowym” wzbudziły mieszane emocje wśród fanów. Jedni mówili o jej młodzieńczym wyglądzie, inni, że wygląda jakby była „na haju”.

Kourtney Kardashian, czyli „Barbie Barker”

8. sierpnia Kourtney Kardashian pochwaliła się swoją ciążą, dzieląc się zdjęciami, na których tuli brzuszek w czerwonym bikini. Ona i jej mąż Travis Barker spodziewają się synka.

Kourtney Kardashian w bikini od Emily Ratajkowski

Kourtney Kardashian, która związała się z Barkerem w maju 2022 roku, ma syna Masona Dasha (13 l.), córkę Penelope Scotland (11 l.) i syna Reigna Astona (8 l.) ze swoim byłym partnerem Scottem Disickiem, podczas gdy Barker ma syna Landona Ashera (19 l.), córkę Alabamę Luellę (17 l.) i pasierbicę Atianę (24 l.) ze swoją byłą żoną Shanną Moakler.