Odkąd w czerwcu ubiegłego roku pojawiła się wiadomość, że Kristen Stewart wcieli się w rolę tragicznie zmarłej księżnej, wszyscy zastanawiali się, jak aktora będzie wyglądała w charakteryzacji. Pierwsze fotosy z planu wyglądają naprawdę obiecująco.

Ciężarna i wystrojona Emma Roberts spotkała się z Kristen Stewart. Aktorka próbowała ukryć rosnący brzuszek

Spencer – obsada, reżyser premiera

Produkcją obrazu zajmuje się Neon Films, który właśnie opublikował pierwsze zdjęcia aktorki w kostiumach legendarnej „Królowej Ludzkich Serc”. W sieci momentalnie zawrzało, bo Kristen wygląda niemalże identycznie jak matka Harry’ego i Williama.

Metamorfoza Kristen już teraz jest porównywana do najsłynniejszych przeobrażeń w historii współczesnego kina takich jak Charlize Theron w filmie „Gorący temat” czy Nicole Kidman w „Godzinach”.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w styczniu 2021 roku, a jego premiera planowana jest na jesień. Obraz reżyseruje Pablo Larraín, a za scenariusz jest odpowiedzialny Steven Knight. Oprócz Kristen Stewart na ekranie pojawią się: Timothy Spall, Sally Hawkins i Sean Harris, jednak ich role nie zostały sprecyzowane przez twórców.

WOW! Dopiero jak Kristen Stewart wbiła się w MINI, zobaczyliśmy jakie ma NOGI

Fabuła ma opowiadać o wydarzeniach świątecznego weekendu w grudniu 1991 roku. Para książęca spędza czas w posiadłości Sandringham. Pośród świątecznych zabaw, toastów i polowań, księżna bije się z myślami i decyduje się odejść od księcia Karola.

Kristen Stewart mówi o ŚLUBIE z Robertem Pattinsonem

Do tej pory w rolę księżnej Diany wcielały się m.in. Naomi Watts oraz Emma Corrin. Myślicie, że Kristen Stewart podoła tej roli?

 

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Kristen Stewart/fot. Forum

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

księżna Diana/fot. Forum

Księżna Diana w 1991 roku, fot. Forum

Sonda

poll-violet

Dobrze, że Kristen Stewart dostała tę rolę?

1
Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Super! To dla niej duża szansa

2
Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Zdecydowanie nie pasuje do tej roli...