Minęło sporo czasu odkąd książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Para większość czasu spędzała od tej pory w Kanadzie. Niedawno syn księżnej Diany wrócił do Wielkiej Brytanii. W zeszłą w niedzielę miał spotkać się z królową Elżbietą. O czym rozmawiali?

Książę Harry jest coraz bardziej łysy (ZDJĘCIA)

Książę Harry odbył długą rozmowę z królową Elżbietą

Po tym, jak Meghan i Harry wydali oświadczenie, że chcą żyć z dala od monarchii i na własny rachunek, wybuchła wielka afera. Ponoć o ich planach do końca nie wiedziała nawet sama królowa. Kilka dni później wystosowała jednak oficjalne pismo, w którym twierdziła, że całkowicie szanuje ich decyzję.

Kanada NIE BĘDZIE więcej płacić za OCHRONĘ Meghan i Harry’ego

Teraz Harry będąc w Wielkiej Brytanii, poprosił o spotkanie z babcią. Zaprosiła go na lunch i rozmawiali aż cztery godziny. Atmosfera została oczyszczona.

Jak donosi „The Sun”, powiedziała wnukowi, że wciąż jest przez wszystkich bardzo kochany i zawsze zostanie przyjęty z powrotem, jeśli tylko będzie tego chciał.

Królowa miała o czym rozmawiać z Harrym i był to idealny moment, aby oboje powiedzieli, jak to wygląda z ich strony. Akceptuje to, że on chce żyć w innym miejscu, ale podkreśliła, że porozumienie może działać tylko wtedy, gdy nie wykorzystają swojego statusu królewskiego i nie spróbują na nim zarobić, dlatego nie pozwoliła im użyć słowa „królewski” w nazwie marki.

Tak będzie brzmiała NOWA nazwa marki Meghan i Harry’ego

Elżbieta powiedziała również Harry’emu, że bardzo chciałaby częściej widywać jego syna i swojego prawnuka, Archiego Harrisona.

Już niedługo, 9. marca, prawdopodobnie Meghan i Harry razem z Kate i Williamem pojawią się mszy z okazji Dnia Wspólnoty Narodów.

Książę Harry i Meghan Markle fot. Forum/BACKGRID

Książę Harry i Meghan Markle z Archiem fot. Forum/REUTERSKrólowa Elżbieta

Królowa Elżbieta fot. Forum/REUTERS