Znana z „Królowych życia” Sylwia Peretti bardzo chętnie dzieli się swoim ekskluzywnym życiem na Instagramie. Pełno w nim egzotycznych podróży, luksusu, ale również codziennego życia i za co fani cenią ją prawdopodobnie najbardziej – szczerości.

Sylwia Peretti wzięła ślub w ZAMKU

Sylwia Peretti ma poparzoną twarz

Sylwia Peretti nigdy nie ukrywała, że poddawała się zabiegom poprawiającym urodę. Wyznała swoim fanom, że od urodzenia zmagała się z opadającą powieką oraz kompleksami na punkcie biustu, dlatego nie namyślała się długo i poddała się zabiegom chirurgicznym.

Nie namawiam żebyście od razu ustalali termin na zabieg. Ale jeżeli chcecie coś zrobić co pomoże w samoakceptacji, nie zwlekajcie z tym, ponieważ czas nie będzie na Was czekał. Czy dziś mimo hejtu i wytykania palcami żałuję tej decyzji? Nie! Zapewniam że było warto, pozbyłam się kompleksów. I czuję się z tym doskonale – tłumaczy Sylwia.

Okazuje się jednak, że co za dużo to niezdrowo, a niektórych decyzji możemy żałować bardzo długo, jak nie do końca życia.
Jakiś czas temu Sylwia Peretti zdecydowała się na zabieg laserowy, z którego relacje wrzucała do instagramowych Stories. Chociaż skóra po zabiegach laserowych jest poparzona, ponieważ stymuluje to skórę do procesu odnowy i produkcji kolagenu, to chyba jednak tutaj coś poszło nie tak… Peretti zaprezentowała swoje zdjęcia po zabiegu, na których ma twarz jak z horroru!

Kiedyś i dziś. Tak w przeszłości wyglądali bohaterowie „Królowych życia”

Sylwia Peretti

Celebrytka twierdzi, że laser jest „dobrą alternatywą dla ostrzejszych zabiegów chirurgicznych” i postanowiła pokazać fanom opuchniętą, czerwoną buzię z licznymi poparzeniami. Z początku twarz miała być bardzo ściągnięta i piec z bólu, jednak teraz Sylwia uspokaja fanów, że najgorsze już za nią.

Nie ukrywam, że zastanawiałam się, czy nagrać ten filmik, żebyście się nie zrazili, ale obiecałam codziennie się pokazywać, więc oto jestem. Spuchłam jeszcze bardziej, ale buzia mnie już nie boli. Jest zdecydowanie lepiej.

Czy zabieg faktycznie jest bezpieczny? Patrząc na jej zdjęcia można mieć wątpliwości, Sylwia jednak nic sobie z tego nie robi, śmieje się i żartuje, że jest już gotowa na Halloween. Zdradziła również, że zabieg wyniósł ją 6 tysięcy złotych. Było warto?

„Królowa życia” pokazała nowego partnera. Fani nie mają wątpliwości, że jest podobny do Jacka (WIDEO)

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti