Piękna kobieta u boku jest dla każdego mężczyzny rodzajem potwierdzenia jego atrakcyjności, zaradności, zamożności i wszelkich innych cnót oraz zalet. Piękna, a w dodatku inteligentna kobieta to skarb, o który należy dbać.

Zobacz: Wow! Celia Jaunat rozpaliła wyobraźnię Internautów! Krychowiak to szczęściarz?

Niektórzy mężczyźni obawiają się, że ich piękne drugie połowy w pewnym momencie mogą zmienić nastawienie i odejść. Bywają związki oparte na zazdrości i braku zaufania.

Na szczęście Grzegorz Krychowiak i jego piękna dziewczyna nie mają przed sobą sekretów. Piłkarz w rozmowie z Grazią stwierdził, że owszem, bywa o Celię Jaunat zazdrosny – w zdrowy sposób, ale nie przesadza ze złymi emocjami.

Nie jestem zazdrosny o to, że ktoś się za nią ogląda, bo nic w tym dziwnego – jest zjawiskowo piękną kobietą, przyciąga wzrok – podkreśla Krychowiak.

Czytaj też: Célia Jaunat udowadnia, że świetnie sprawdza się jako modelka?

Grzegorz zaznacza jednocześnie, że nie pozwoliłby nigdy na pewne zachowania, ale – jak do tej pory – nie musiał stawać w obronie swej kobiety:

Oczywiście są pewne granice, których innym przekraczać nie wolno, ale nie miałem jeszcze przypadku, abym musiał reagować czy interweniować – mówi.

Piłkarz zdradza też, że chociaż na początku był zafascynowany głównie urodą Celii, z czasem zaczął w niej cenić inne atuty:

Poznaliśmy się, gdy chodziłem jeszcze do szkoły we Francji. Oczywiście Celia bardzo mi się podobała, bo przy pierwszym kontakcie decyduje fizyczność, wygląd. Z jakiegoś powodu podchodzisz do tej, a nie innej kobiety – mówi Krychowiak.

Zobacz: Celia Jaunat nie będzie zadowolona, gdy przeczyta komentarze pod tym zdjęciem

Potem jednak zaczyna liczyć się wnętrze, inteligencja, sposób patrzenia na świat. (…) Bo poza tym, że moja dziewczyna jest piękna, jest również inteligentna i pozytywnie nastawiona do życia – podkreśla piłkarz.

Czy można chcieć więcej?

☀️+👙= 👌 #summer #sunnyday #pool #swimwear #tanning

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)

Restaurant with ❤️ #love #cute #restaurant #night

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)

Night with ❤️ #Paris #night #love #cute #couple

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)