Krzysztof Gojdź, lekarz i celebryta, już zaszczepił się na Covid-19, ze względu na to, że znajduje się w „grupie 0”. Po tym, jak na Instagramie opublikował nagranie z wydarzenia, zaatakowała go Viola Kołakowska, której mocno odpowiedział. Teraz lekarz w najnowszym wpisie broni Krystyny Jandy zamieszanej w „aferę szczepionkową”.

Viola Kołakowska namawia fanów do łamania zasad kwarantanny

Krzysztof Gojdź wspiera Krystynę Jandę

Niedawno wybuchła „afera szczepionkowa” – grupa znanych osób zaszczepiła się poza kolejnością. Wywołało to oburzenie opinii publicznej. Krystyna Janda, która przyjęła pierwszą dawkę, musiała zmierzyć się z ogromną falą hejtu, a nawet groźbami śmierci i podpalenia teatru.

Krystyna Janda tłumaczy się na wizji z „afery szczepionkowej”: „Boje się, że spotka mnie coś złego”

Krzysztof Gojdź poświęcił temu swój wpis na Instagramie. Wspiera aktorkę i oferuje, że sam przyjmie z nią drugą dawkę szczepionki.

Pani Krystyno,
Trolle w Polsce były i będą. Też miałem zmasowany atak farm trolli i innych kołków po zaszczepieniu się.
Specjalnie dla Pani przylecę do Warszawy użyczę swojego ramienia i pójdziemy razem zaszczepić się drugą dawką. Będzie to dla mnie wielka przyjemność być trzymanym przez Panią za rękę i kłutym. Nawet nie drgnę. Potrzymam też Panią. Umawiamy się?
A później usiądźmy przy kawie i napiszmy scenariusz tragikomedii o Polakach….

Lekarz nie rozumie zachowania niektórych Polaków:

Ludzie (ci normalni) i trolle, dajcie już wreszcie na luz. Tak pięknie ostatnio wspólnie chodziliście z błyskawicami a teraz opluwacie się nawzajem. Na mnie hejt i opluwanie nie działa bo totalnie leję na hejterów i idiotów.
Rozumiem wymianę merytorycznych argumentów ale nigdy nie zrozumiem polskiego cebulactwa. (Nie uogólniam! To tyczy się trolli!).
Rozumiem i szanuję wybór każdego ale nigdy nie zrozumiem pieniaczy i pustaków wylewających rzygowiny na siebie.

Krzysztof Gojdź sprzedaje warszawski apartament. Cena zwala z nóg

Gorzko zakończył wpis:

Chcesz podyskutować? Miej wiedzę. Szanuję każdy wybór i prawdziwe argumenty. A jak nie masz pojęcia na dany temat to się po prostu zamknij trollu.
Nie poznaję już Polski i Polaków jak bardzo są podzieleni i nienawistni. To nie jest już ten sam kraj…

 

Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź fot. Baranowski/AKPA

Krystyna Janda

scena z: Krystyna Janda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Krystyna Janda

scena z: Krystyna Janda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA